شروع رویداد : سه شنبه 24 فروردین 1400 - ساعت 18:30
مدت زمان رویداد : 2 ساعت
افزودن به تقویم
بلیت های رویداد
هزینه
تهیه بلیط
قابل خرید از دوشنبه 11 اسفند 1399 ساعت 08:00 تا جمعه 20 فروردین 1400 ساعت 20:00
توضیحات رویداد

مرکز تحقیقات نخل دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر با همکاری واحد تنگستان, و با حضور مدرسین و متخصصین نمونه کشور, مجموعه کارگاه های آنلاین پایه ای و کاربردی در زمینه نخل و خرما در برنامه خود دارد.باتوجه به اهمیت کشاورزی مخصوصا نخیلات در اقتصاد و اشتغال استان های مربوطه مانند بوشهر, باعث افتخار است همه اساتید, مسوولان مرتبط, دانشجویان و دوستان گرامی, با شرکت خود و نیز انتشار این آگهی ها بین دوستان و گروه ها, ما را جهت برگزاری هر چه بهتر این مجموعه وبینارهای کاربردی در جهت بالا بردن سطح دانش و آگاهی عمومی جهت خدمت رسانی در این زمینه یاری کنند.

سرفصل رویداد

 

 

در پوستر فوق, اطلاعات اولین وبینار آنلاین تحت عنوان «اصول احداث نخلستان», آدرس سایت و شماره پشتیبان قابل مشاهده است.

مخاطبین رویداد

 

اساتید

مسوولان مرتبط

دانشجویان

علاقه مندان

 

مدرسان و سخنرانان رویداد
مدرس دوره
استاد دانشگاه
عزیز تراهی
عضو هیئت علمی پژوهشکده خرما و میوه های گرمسیری
جلسات رویداد
زمان برگزاری
برگزاری وبینار
سه شنبه 24 فروردین 1400
ساعت 18:30
ساعت 20:30
برگزارکنندگان رویداد
دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنگستان
دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنگستان (اهرم)
لینک کوتاه رویداد
نظر شما در مورد رویداد

5 / 0

::: تجربه مهم است :::
**********************
تیم طراحی و اجرایی کاروپ با تجربه اجرای بیش از 800 رویداد داخلی و بین المللی در زمينه هاي برگزاري رويدادهاي مختلف، آماده ارائه مشاوره برای برگزاری و اجراي هر چه بهتر رویداد شما می باشد.
در حال حاضر تیم اجرایی مجرب و متخصص کاروپ این قابلیت را دارد تا در برگزاری كليه وبينارها، رویداد ها، دوره های تخصصی، کارگاههای آموزشی، همایش ها، سمینارها، نشست ها، گردهمایی ها و نمایشگاه های ملي و بین المللی همراه شما باشد.
**********************************
برگزاری یک رویداد حرفه‌ای آسان نیست، کاروپ اين آمادگي را داراست تا مشکلات عدیده برگزارکنندگان را حل نموده و با ارایه راه حل هاي اتوماتیک، سريع و سيستمي امور را تسریع و تسهیل بخشد. مجموعه كاروپ، از مرحله ایده و شروع رویداد شما تا پس از برگزاری آن رویداد با خدمات و سرویس های مختلف در کنار شما بوده تا بهترین تجربه برگزاري يك رويداد به مخاطبان شما ارائه شود.
**********************************
شايان ذكر است سيستم"کاروپ" یکی از قویترین و کاملترین سیستم هاي مدیریت محتوای آنلاین است که در سامانه برگزاري رويداد آن به راحتي هم می توانید يك رویداد را برگزار كنيد و هم اينكه در ساير رویدادها شرکت نماييد. اين پلتفرم تمام نیازمندیهای لازم برای برگزاری یک رویداد حضوری و يا غیرحضوری را در اختیار شما قرار مي دهد تا با خیالی راحت و آسوده به انجام امور خود بپردازید. ضمناً می توانید با بسته های اطلاع رسانی، تبلیغاتی و بازاريابي ويژه و کاملا تخصصی برگزاری رویداد کاملا متفاوت و موفق تري را داشته باشید!
**********************************
"کاروپ" (کارگروه اثرگذار رونق و پرورش کسب و کار، مهارت و خلاقیت)
::: مرجع برگزاري وبينارها و رويدادها :::