شروع رویداد : سه شنبه 05 اسفند 1399 - ساعت 19:00
مدت زمان رویداد : 2 ساعت
افزودن به تقویم
بلیت های رویداد
هزینه
بلیط زود هنگام
قابل خرید از چهارشنبه 17 دی 1399 ساعت 17:00 تا پنج شنبه 18 دی 1399 ساعت 10:00
بلیط عادی
قابل خرید از پنج شنبه 18 دی 1399 ساعت 10:00 تا دوشنبه 20 بهمن 1399 ساعت 23:59
بلیط تکمیل ظرفیت(محدود)
قابل خرید از چهارشنبه 22 بهمن 1399 ساعت 11:00 تا جمعه 08 اسفند 1399 ساعت 11:59
توضیحات رویداد

اغلب محققین جهت تجزیه و تحلیل داده ها و حل مسائل خود به ناچار نیازمند یادگیری یک زبان برنامه نویسی می باشند تا بتوانند به کمک سرعت بالای کامپیوتر مسائل خود را به زبان کامپیوتر ترجمه نمایند و به جای اینکه خودشان آن ها را حل کنند این زحمت را به کامپیوترها دهند تا با سرعت بالا و دقت فوق العاده مسائل را حل کنند.بنابراین می بایست زبان صحبت کردن با کامپیوتر را فراگرفت. یکی از این زبان ها، برنامه نویسی با نرم افزار متلب است.متلب یک زبان سطح بالای ماتریس- آرایه‌ای است ویژگی‌های برنامه‌نویسی شی گرا را شامل می‌شود که می‌توان با کمک آن برنامه‌های ساده و پیچیده را ایجاد کرد.

سرفصل رویداد
  • آشنایی با محیط MATLAB
  • - انواع متغیرها
  • معادلات در MATLAB
  • - رسم نمودار

       -گزارش گیری از MATLAB                           

       - آشنایی با تولباکس ها 

      -کار با ماتریس ها   

مخاطبین رویداد

دانشجویان فنی ومهندسی

مدرسان و سخنرانان رویداد
مصطفی اسماعیل بیگ
عضو هیات علمی
جلسات رویداد
زمان برگزاری
جلسه اول
سه شنبه 05 اسفند 1399
ساعت 19:00
ساعت 21:00
برگزارکنندگان رویداد
لینک کوتاه رویداد
نظر شما در مورد رویداد

5 / 0

تجربه مهم است. تیم طراحی و اجرایی کاروپ با تجربه اجرای بیش از 800 رویداد داخلی و بین المللی، آماده ارائه مشاوره برای برگزاری رویداد شما هستند. تیم اجرایی کاروپ نیز می تواند همراه شما در برگزاری رویداد ها و همایش ها و نمایشگاه های بین المللی باشد. برگزاری یک رویداد حرفه‌ای آسان نیست. کاروپ آمده است تا مشکلات بزرگ برگزارکنندگان را حل کند. از مرحله ایده رویداد شما تا پس از برگزاری رویداد شما با خدمات و سرویس های مختلف در خدمت شما هستیم تا بهترین تجربه را به مخاطبان شما ارائه نماییم.
کاروپ (کارگروه اثرگذار رونق و پرورش کسب و کار، مهارت و خلاقیت) یکی از قویترین و کاملترین سیستم مدیریت محتوای آنلاین است که در آن هم می توانید رویداد برگزار و هم در رویدادها شرکت کنید! کاروپ تمام نیازمندیهای لازم برای برگزاری یک رویداد حضوری و غیرحضوری را در اختیار شما قرار خواهد داد تا با خیالی راحت و آسوده به انجام امور خود بپردازید ! ضمناً می توانید با بسته های اطلاع رسانی و تبلیغاتی کاملا تخصصی برگزاری رویداد کاملا متفاوت و موفقی را داشته باشید !