شروع رویداد : شنبه 12 مهر 1399 - ساعت 10:00
مدت زمان رویداد : 5 ساعت
افزودن به تقویم
بلیت های رویداد
هزینه
تهیه بلیت
قابل خرید از چهارشنبه 15 مرداد 1399 ساعت 13:00 تا شنبه 12 مهر 1399 ساعت 08:00
توضیحات رویداد

 

طراحی و نصب سلولهای خورشیدی، سلول خورشیدی (Solar cell) یا سلول فتوولتائیک (photovoltaic cell)، یک قطعه الکترونیکی است که به کمک اثر فوتوولتاییک، انرژی نور خورشید را مستقیماً به الکتریسیته تبدیل می‌کند.

 

امروزه انسان با پیشرفت‌هایی که در زمینه‌های مختلف کرده‌است، نیازی روزافزون به انرژِی پیدا کرده و از اینرو در پی تأمین انرژی مورد نیاز از منابع مختلف تجدید پذیر است. یکی از این منابع که طی ۲۰ سال اخیر، از آن استفاده می‌شود، انرژی خورشیدی است. در این کارگاه آموزشی نحوه استفاده از انرژی خورشیدی و طراحی و نصب این سلولها تشریح می گردد.

 

 

سرفصل رویداد

 

اهداف کارگاه به شرح ذیل می باشد:

 

1. محاسبه درجه بندی پنل خورشیدی

2. تعداد مورد نیاز پنل های خورشیدی

3. درجه بندی کنترلر شارژ

4. زمان لازم برای شارژ باتری ها

5. اتصال موازی یا سری پنل خورشیدی

6. میزان قدرت پنل خورشیدی

7. انتخاب پنل خورشیدی مناسب برای مصارف خانگی

 

مخاطبین رویداد

دانشجویان

کارکنان

و

اساتید هیات علمی

مدرسان و سخنرانان رویداد
نیما غیاثی طبری
عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی
جلسات رویداد
زمان برگزاری
کارگاه آموزشی
شنبه 12 مهر 1399
ساعت 10:00
ساعت 15:00
برگزارکنندگان رویداد
لینک کوتاه رویداد
نظر شما در مورد رویداد

5 / 0

تجربه مهم است. تیم طراحی و اجرایی کاروپ با تجربه اجرای بیش از 800 رویداد داخلی و بین المللی، آماده ارائه مشاوره برای برگزاری رویداد شما هستند. تیم اجرایی کاروپ نیز می تواند همراه شما در برگزاری رویداد ها و همایش ها و نمایشگاه های بین المللی باشد. برگزاری یک رویداد حرفه‌ای آسان نیست. کاروپ آمده است تا مشکلات بزرگ برگزارکنندگان را حل کند. از مرحله ایده رویداد شما تا پس از برگزاری رویداد شما با خدمات و سرویس های مختلف در خدمت شما هستیم تا بهترین تجربه را به مخاطبان شما ارائه نماییم.
کاروپ (کارگروه اثرگذار رونق و پرورش کسب و کار، مهارت و خلاقیت) یکی از قویترین و کاملترین سیستم مدیریت محتوای آنلاین است که در آن هم می توانید رویداد برگزار و هم در رویدادها شرکت کنید! کاروپ تمام نیازمندیهای لازم برای برگزاری یک رویداد حضوری و غیرحضوری را در اختیار شما قرار خواهد داد تا با خیالی راحت و آسوده به انجام امور خود بپردازید ! ضمناً می توانید با بسته های اطلاع رسانی و تبلیغاتی کاملا تخصصی برگزاری رویداد کاملا متفاوت و موفقی را داشته باشید !