شروع رویداد : چهارشنبه 03 دی 1399 - ساعت 17:30
مدت زمان رویداد : 4 ساعت
افزودن به تقویم
بلیت های رویداد
هزینه
ثبت نام زود هنگام
قابل خرید از شنبه 15 آذر 1399 ساعت 08:00 تا دوشنبه 17 آذر 1399 ساعت 08:00
ثبت نام عادي
قابل خرید از شنبه 15 آذر 1399 ساعت 08:00 تا یک شنبه 30 آذر 1399 ساعت 08:00
ثبت نام دقيقه نودي
قابل خرید از یک شنبه 30 آذر 1399 ساعت 08:00 تا پنج شنبه 04 دی 1399 ساعت 17:30
توضیحات رویداد

اين دوره به منظور بهينه سازي سيستم هاي كنترلي و برنامه ريزي براي واكنش به آنها جهت مديران و كاركنان شاغل در حوزه صنعت، دانشگاه، ادارات و موسسات دولتي و خصوصي مانند بانك ها، بيمارستان و ...   طراحي و اجرا مي گردد.

 

 

ارزيابي ريسك يك روش منطقي براي تعيين اندازه كمي و كيفي خطرات و پيامدهاي بالقوه ناشي از حوادث احتمالي براي افراد، تجهيزات و محيط مي باشد. از اين طريق مي توان ميزان كارآمدي روش هاي كنترلي موجود مشخص گردد وداده هاي با ارزش براي تصميم گيري در زمينه كاهش ريسك خطرات و بهسازي سيستم هاي كنترلي و برنامه ريزي براي واكنش به آنها فراهم مي شود.

 

در واقع ارزيابي ريسك فرآيندي است كه نيازمند تجربه، تخصص ودقت بالا مي باشد.

 

ارزيابي ريسك روش هاي متعددي دارد كه روش FMEA يكي از روش هاي پركاربرد در ارزيابي و اولويت بندي ريسك مي باشد.

 

FMEA رويكردي گام به گام باي شناسايي حالات بالقوه براي خرابي و شكست در فرآيند طراحي و توليد يك كالا يا ارايه يك خدمت (با هدف پيشگيري از وقوع اين خرابي ها و حالات شكست) مي باشد.

 

اين روش، روشي ساختار يافته براي كم كردن اثرات بالقوه و به روزه مي باشد كه امكان اولويت بندي اقداماتي را براي كاهش يا حذف اين حالات شكست به وجود آورد و در واقع روشي سيستماتيك براي رويايي با مشكلات، چالش ها، خطاها و شكست ها به منظور يافتن راههايي براي بهبود اين موارد مي باشد. 

 

   

مخاطبین رویداد

 

مديران ادارت و شركت ها

 

كاركنان ادارت و شركت ها

 

متخصصين حوزه صنعت

 

كارشناسان و ارزيابان 

 

ساير علاقه مندان

 

دانشگاهيان

 

 

مدرسان و سخنرانان رویداد
دکتر محمدعلی نیک بخش
عضو هیات علمی دانشگاه - دارای 17 سال سابقه مدیریتی
رحمان درویشی
دارای چندين سال سابقه اجرایی و مديريتي و ارزياب شركت پتروشيمي مارون
جلسات رویداد
زمان برگزاری
جلسه اول
چهارشنبه 03 دی 1399
ساعت 17:30
ساعت 19:30
جلسه دوم
پنج شنبه 04 دی 1399
ساعت 17:30
ساعت 19:30
برگزارکنندگان رویداد
لینک کوتاه رویداد
نظر شما در مورد رویداد

5 / 0

::: تجربه مهم است :::
**********************
تیم طراحی و اجرایی کاروپ با تجربه اجرای بیش از 800 رویداد داخلی و بین المللی در زمينه هاي برگزاري رويدادهاي مختلف، آماده ارائه مشاوره برای برگزاری و اجراي هر چه بهتر رویداد شما می باشد.
در حال حاضر تیم اجرایی مجرب و متخصص کاروپ این قابلیت را دارد تا در برگزاری كليه وبينارها، رویداد ها، دوره های تخصصی، کارگاههای آموزشی، همایش ها، سمینارها، نشست ها، گردهمایی ها و نمایشگاه های ملي و بین المللی همراه شما باشد.
**********************************
برگزاری یک رویداد حرفه‌ای آسان نیست، کاروپ اين آمادگي را داراست تا مشکلات عدیده برگزارکنندگان را حل نموده و با ارایه راه حل هاي اتوماتیک، سريع و سيستمي امور را تسریع و تسهیل بخشد. مجموعه كاروپ، از مرحله ایده و شروع رویداد شما تا پس از برگزاری آن رویداد با خدمات و سرویس های مختلف در کنار شما بوده تا بهترین تجربه برگزاري يك رويداد به مخاطبان شما ارائه شود.
**********************************
شايان ذكر است سيستم"کاروپ" یکی از قویترین و کاملترین سیستم هاي مدیریت محتوای آنلاین است که در سامانه برگزاري رويداد آن به راحتي هم می توانید يك رویداد را برگزار كنيد و هم اينكه در ساير رویدادها شرکت نماييد. اين پلتفرم تمام نیازمندیهای لازم برای برگزاری یک رویداد حضوری و يا غیرحضوری را در اختیار شما قرار مي دهد تا با خیالی راحت و آسوده به انجام امور خود بپردازید. ضمناً می توانید با بسته های اطلاع رسانی، تبلیغاتی و بازاريابي ويژه و کاملا تخصصی برگزاری رویداد کاملا متفاوت و موفق تري را داشته باشید!
**********************************
"کاروپ" (کارگروه اثرگذار رونق و پرورش کسب و کار، مهارت و خلاقیت)
::: مرجع برگزاري وبينارها و رويدادها :::