شروع رویداد : چهارشنبه 06 اسفند 1399 - ساعت 17:00
مدت زمان رویداد : 45 دقیقه
افزودن به تقویم
بلیت های رویداد
هزینه
ثبت نام در دوره اسفند ماه
قابل خرید از شنبه 25 بهمن 1399 ساعت 08:00 تا شنبه 09 اسفند 1399 ساعت 22:00
توضیحات رویداد

اين دوره مجازي آموزش نقاشي كودكان و نوجوانان توسط دانشگاه آزاد اهرم برگزار مي گردد و به صورت چند جلسه در هفته طي 6 ماه مي باشد.

مدرسان و سخنرانان رویداد
مدرس دوره
استاد دانشگاه
جلسات رویداد
زمان برگزاری
جلسه آشنايي
چهارشنبه 06 اسفند 1399
ساعت 17:00
ساعت 17:45
برگزارکنندگان رویداد
دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنگستان
دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنگستان (اهرم)
لینک کوتاه رویداد
نظر شما در مورد رویداد

5 / 0

تجربه مهم است. تیم طراحی و اجرایی کاروپ با تجربه اجرای بیش از 800 رویداد داخلی و بین المللی، آماده ارائه مشاوره برای برگزاری رویداد شما هستند. تیم اجرایی کاروپ نیز می تواند همراه شما در برگزاری رویداد ها و همایش ها و نمایشگاه های بین المللی باشد. برگزاری یک رویداد حرفه‌ای آسان نیست. کاروپ آمده است تا مشکلات بزرگ برگزارکنندگان را حل کند. از مرحله ایده رویداد شما تا پس از برگزاری رویداد شما با خدمات و سرویس های مختلف در خدمت شما هستیم تا بهترین تجربه را به مخاطبان شما ارائه نماییم.
کاروپ (کارگروه اثرگذار رونق و پرورش کسب و کار، مهارت و خلاقیت) یکی از قویترین و کاملترین سیستم مدیریت محتوای آنلاین است که در آن هم می توانید رویداد برگزار و هم در رویدادها شرکت کنید! کاروپ تمام نیازمندیهای لازم برای برگزاری یک رویداد حضوری و غیرحضوری را در اختیار شما قرار خواهد داد تا با خیالی راحت و آسوده به انجام امور خود بپردازید ! ضمناً می توانید با بسته های اطلاع رسانی و تبلیغاتی کاملا تخصصی برگزاری رویداد کاملا متفاوت و موفقی را داشته باشید !