شروع رویداد : یک شنبه 23 شهریور 1399 - ساعت 18:00
مدت زمان رویداد : 2 ساعت
افزودن به تقویم
بلیت های رویداد
هزینه
بلیط دوره
قابل خرید از دوشنبه 13 مرداد 1399 ساعت 12:00 تا چهارشنبه 22 مرداد 1399 ساعت 17:00
توضیحات رویداد

صاحبان مشاغل، افراد حقوقی و افراد حقیقی در موعدهای مقرر باید اظهارنامه مالیاتی خود را تقدیم اداره امور مالیاتی کنند. این اظهارنامه‌ها پس از بررسی توسط مأمورین ممیز اداره امور مالیاتی ممکن است تائید یا رد شود. اگر تائید شود، فرد بر اساس آنچه اقرار کرده است مالیات خود را پرداخت خواهد کرد. اما اگر اظهارنامه توسط اداره امور مالیاتی رد شود، ممیز اداره مالیات مبلغ دیگری که بالاتر از مبلغ اظهارشده توسط مؤدی است را به‌عنوان مالیات در نظر می‌گیرد.

اگر مؤدی مبلغ تعیین‌شده توسط ممیز اداره امور مالیاتی را نپذیرد، باید بر اساس یک فرآیند قانونی اقدام به اعتراض به رأی اداره امور مالیاتی کند. به این فرایند، دادرسی مالیاتی گفته می‌شود. به‌طورکلی رفع هرگونه اختلاف میان مؤدیان مالیاتی و اداره امور مالیاتی با استفاده از دادرسی مالیاتی صورت می‌گیرد. این اختلاف علاوه بر میزان مالیات، می‌تواند درزمینهٔ شیوه وصول مالیات هم باشد.

سرفصل رویداد


  آشنایی با مبانی قانونی دادرسی مالیاتی
 آشنایی با مراجع حل اختلاف مالیاتی
 فرآیندهای حل اختلاف مالیاتی
 ابلاغ اوراق مالیاتی
 وکالت در امور مالیاتی
 نحوه تنظیم لوایح مالیاتی
سایر وظایف هیاتهای حل اختلاف مالیاتی
 شرایط تشکیل و رسمیت هیات های حل اختلاف مالیاتی

مخاطبین رویداد

دانشجویان ،حسابداران ،مدیران شرکتها ،  مدیران مالی ، وکلاء ، کارشناسان رسمی دادگستری و صاحبان مشاغل 

مدرسان و سخنرانان رویداد
مصطفی اوستاد
عضو هیات علمی
جلسات رویداد
زمان برگزاری
جلسه اول
یک شنبه 23 شهریور 1399
ساعت 18:00
ساعت 20:00
برگزارکنندگان رویداد
دانشگاه آزاداسلامی واحد خورموج
دانشگاه آزاداسلامی واحد خورموج
لینک کوتاه رویداد
نظر شما در مورد رویداد

5 / 0

تجربه مهم است. تیم طراحی و اجرایی کاروپ با تجربه اجرای بیش از 800 رویداد داخلی و بین المللی، آماده ارائه مشاوره برای برگزاری رویداد شما هستند. تیم اجرایی کاروپ نیز می تواند همراه شما در برگزاری رویداد ها و همایش ها و نمایشگاه های بین المللی باشد. برگزاری یک رویداد حرفه‌ای آسان نیست. کاروپ آمده است تا مشکلات بزرگ برگزارکنندگان را حل کند. از مرحله ایده رویداد شما تا پس از برگزاری رویداد شما با خدمات و سرویس های مختلف در خدمت شما هستیم تا بهترین تجربه را به مخاطبان شما ارائه نماییم.
کاروپ (کارگروه اثرگذار رونق و پرورش کسب و کار، مهارت و خلاقیت) یکی از قویترین و کاملترین سیستم مدیریت محتوای آنلاین است که در آن هم می توانید رویداد برگزار و هم در رویدادها شرکت کنید! کاروپ تمام نیازمندیهای لازم برای برگزاری یک رویداد حضوری و غیرحضوری را در اختیار شما قرار خواهد داد تا با خیالی راحت و آسوده به انجام امور خود بپردازید ! ضمناً می توانید با بسته های اطلاع رسانی و تبلیغاتی کاملا تخصصی برگزاری رویداد کاملا متفاوت و موفقی را داشته باشید !