شروع رویداد : پنج شنبه 02 مرداد 1399 - ساعت 14:00
مدت زمان رویداد : 13 ساعت
افزودن به تقویم
بلیت های رویداد
هزینه
ثبت نام در رویداد
قابل خرید از یک شنبه 22 تیر 1399 ساعت 10:00 تا سه شنبه 31 تیر 1399 ساعت 23:59
توضیحات رویداد

رویداد مجازی استارتاپ ویکند تولید محتوا

با همکاری کارگزاری توسعه توانمندی های نوآوری و کارآفرینی

 

تولید محتوا با موضوعات: کودک و نوجوان، آموزش، سلامت، شهر هوشمند، گردشگری، طراحی بازی های رایانه ای، طراحی بازی های تلفن همراه، سرگرمی و انیمیشن

 

تاریخ برگزاری رویداد:  پنجشنبه و جمعه  2  و 3 مردادماه  1399

 

 

سرفصل رویداد

مدرسان و سخنرانان رویداد
جلسات رویداد
زمان برگزاری
روز اول رویداد
پنج شنبه 02 مرداد 1399
ساعت 14:00
ساعت 18:00
روز دوم رویداد
جمعه 03 مرداد 1399
ساعت 08:00
ساعت 17:00
لینک کوتاه رویداد
نظر شما در مورد رویداد

5 / 0

::: تجربه مهم است :::
**********************
تیم طراحی و اجرایی کاروپ با تجربه اجرای بیش از 800 رویداد داخلی و بین المللی در زمينه هاي برگزاري رويدادهاي مختلف، آماده ارائه مشاوره برای برگزاری و اجراي هر چه بهتر رویداد شما می باشد.
در حال حاضر تیم اجرایی مجرب و متخصص کاروپ این قابلیت را دارد تا در برگزاری كليه وبينارها، رویداد ها، دوره های تخصصی، کارگاههای آموزشی، همایش ها، سمینارها، نشست ها، گردهمایی ها و نمایشگاه های ملي و بین المللی همراه شما باشد.
**********************************
برگزاری یک رویداد حرفه‌ای آسان نیست، کاروپ اين آمادگي را داراست تا مشکلات عدیده برگزارکنندگان را حل نموده و با ارایه راه حل هاي اتوماتیک، سريع و سيستمي امور را تسریع و تسهیل بخشد. مجموعه كاروپ، از مرحله ایده و شروع رویداد شما تا پس از برگزاری آن رویداد با خدمات و سرویس های مختلف در کنار شما بوده تا بهترین تجربه برگزاري يك رويداد به مخاطبان شما ارائه شود.
**********************************
شايان ذكر است سيستم"کاروپ" یکی از قویترین و کاملترین سیستم هاي مدیریت محتوای آنلاین است که در سامانه برگزاري رويداد آن به راحتي هم می توانید يك رویداد را برگزار كنيد و هم اينكه در ساير رویدادها شرکت نماييد. اين پلتفرم تمام نیازمندیهای لازم برای برگزاری یک رویداد حضوری و يا غیرحضوری را در اختیار شما قرار مي دهد تا با خیالی راحت و آسوده به انجام امور خود بپردازید. ضمناً می توانید با بسته های اطلاع رسانی، تبلیغاتی و بازاريابي ويژه و کاملا تخصصی برگزاری رویداد کاملا متفاوت و موفق تري را داشته باشید!
**********************************
"کاروپ" (کارگروه اثرگذار رونق و پرورش کسب و کار، مهارت و خلاقیت)
::: مرجع برگزاري وبينارها و رويدادها :::