شروع رویداد : دوشنبه 05 آبان 1399 - ساعت 19
مدت زمان رویداد : 1 ساعت و 30 دقیقه
افزودن به تقویم
بلیت های رویداد
هزینه
ثبت نام زودهنگام (۲۰ نفر اول)
قابل خرید از یک شنبه 15 تیر 1399 ساعت 10:00 تا دوشنبه 21 مهر 1399 ساعت 23:00
ثبت نام عادی
قابل خرید از یک شنبه 15 تیر 1399 ساعت 8:15 تا پنج شنبه 08 آبان 1399 ساعت 20:00
توضیحات رویداد

 EPT مخفف شده عبارت English proficiency test میباشد که برای ارزیابی مهارت زبان انگلیسی داوطلبان طراحی شده است.آزمون EPT مختص داوطلبان دکتری دانشگاه است و تمامی دانشجویان در صورت نداشتن مدرک بین المللی زبان انگلیسی باید در آزمون ept شرکت کرده و نمره لازم را کسب کنند. این آزمون مشابه آزمون بین المللی TOEFL PBT میباشد و تنها فرق آن با آزمون تافل این است که بخش شنیداری و نگارش در این آزمون وجود ندارد .(دوره های آموزشی EPT)

 

 

 

عنوان دوره:

آمادگی آزمون EPT

 

 

مدرس دوره:

دکتر افسانه ادب آوازه

 

 

مدت دوره:

12 جلسه 90 دقیقه ای/این دوره از اول آبان ماه آغاز خواهد شد.

 

سرفصل رویداد

 

آزمون EPT

آزمون ept شامل ۱۰۰ سوال است که از این تعداد ۳۰ سوال ان مربوط به درک مطلب، ۳۵ سوال به لغات و ۳۵ سوال به گرامر مربوط می باشد. البته این دسته بندی ممکن است کمی متفاوت باشد، یعنی در یک آزمون تعداد سوالات بخش گرامر ۳۰ و بخش لغات ۴۰ باشد. این آزمون نمره منفی ندارد و نمره قبولی در ان حداقل ۵۰ است.

 

 

سر فصل دوره های آموزشی EPT

این دوره بر اساس توضیح و تدریس مطالب و محتوی کاربردی جهت امادگی دانشجویان برای شرکت در ازمون ept  طراحی شده است و سه مهارت گرامر- واژگان و درک متن را در بر می گیرد. دوره در 12 جلسه 90 دقیقه ای بصورت انلاین برگزار می گردد و بر هفت جلسه تدریس گرامر و چهار جلسه درک متن و واژگان و یک جلسه رفع اشکال تمرکز دارد. در طول دوره نیز نمونه سوالات ازمونهای سالهای قبل ept  بررسی میشود.

 

 

اهداف دوره

  1. هدف کلی: طراحی دوره بر اساس انتظارات و نیازهای دانشجویان جهت امادگی هر چه بهتر و حرفه ای ایشان جهت شرکت در ازمون EPT
  2. هدف جزیی: دانشجویان قادر خواهند بود در سطح مناسبی گرامر ودرک متون انگیسی فرا بگیرند وسوالات ازمون را با امادگی کامل پاسخ دهند.

 

ابزار مورد استفاده

  • جزوه به صورت پی دی اف و پاور پوینت
  • استفاده از ابزارهای صوتی و تصویری جهت کلاس انلاین

 

 

منابع مطالعاتی پیشنهادی

  • کتاب لانگمن قرمز
  • کتاب واژگان ضروری تافل
  • کتاب 1100 واژه
  • کتاب 504 واژه

 

 

مخاطبین رویداد

آزمون EPT مختص داوطلبان دکتری دانشگاه است و تمامی دانشجویان در صورت نداشتن مدرک بین المللی زبان انگلیسی باید در آزمون ept شرکت کرده و نمره لازم را کسب کنند. این آزمون مشابه آزمون بین المللی TOEFL PBT میباشد و تنها فرق آن با آزمون تافل این است که بخش شنیداری و نگارش در این آزمون وجود ندارد .

 

شماره تماس:

09177762681

 

 

مدرسان و سخنرانان رویداد
دکتر ادب آوازه
هیات علمی واستاد دانشگاه
جلسات رویداد
زمان برگزاری
جلسه اول
دوشنبه 05 آبان 1399
ساعت 19
ساعت 20:30
برگزارکنندگان رویداد
لینک کوتاه رویداد
نظر شما در مورد رویداد

5 / 0

تجربه مهم است. تیم طراحی و اجرایی کاروپ با تجربه اجرای بیش از 800 رویداد داخلی و بین المللی، آماده ارائه مشاوره برای برگزاری رویداد شما هستند. تیم اجرایی کاروپ نیز می تواند همراه شما در برگزاری رویداد ها و همایش ها و نمایشگاه های بین المللی باشد. برگزاری یک رویداد حرفه‌ای آسان نیست. کاروپ آمده است تا مشکلات بزرگ برگزارکنندگان را حل کند. از مرحله ایده رویداد شما تا پس از برگزاری رویداد شما با خدمات و سرویس های مختلف در خدمت شما هستیم تا بهترین تجربه را به مخاطبان شما ارائه نماییم.
کاروپ (کارگروه اثرگذار رونق و پرورش کسب و کار، مهارت و خلاقیت) یکی از قویترین و کاملترین سیستم مدیریت محتوای آنلاین است که در آن هم می توانید رویداد برگزار و هم در رویدادها شرکت کنید! کاروپ تمام نیازمندیهای لازم برای برگزاری یک رویداد حضوری و غیرحضوری را در اختیار شما قرار خواهد داد تا با خیالی راحت و آسوده به انجام امور خود بپردازید ! ضمناً می توانید با بسته های اطلاع رسانی و تبلیغاتی کاملا تخصصی برگزاری رویداد کاملا متفاوت و موفقی را داشته باشید !