شروع رویداد : دوشنبه 05 آبان 1399 - ساعت 19
مدت زمان رویداد : 1 ساعت و 30 دقیقه
افزودن به تقویم
بلیت های رویداد
هزینه
ثبت نام زودهنگام (۲۰ نفر اول)
قابل خرید از یک شنبه 15 تیر 1399 ساعت 10:00 تا دوشنبه 21 مهر 1399 ساعت 23:00
ثبت نام عادی
قابل خرید از یک شنبه 15 تیر 1399 ساعت 8:15 تا پنج شنبه 08 آبان 1399 ساعت 20:00
توضیحات رویداد

 EPT مخفف شده عبارت English proficiency test میباشد که برای ارزیابی مهارت زبان انگلیسی داوطلبان طراحی شده است.آزمون EPT مختص داوطلبان دکتری دانشگاه است و تمامی دانشجویان در صورت نداشتن مدرک بین المللی زبان انگلیسی باید در آزمون ept شرکت کرده و نمره لازم را کسب کنند. این آزمون مشابه آزمون بین المللی TOEFL PBT میباشد و تنها فرق آن با آزمون تافل این است که بخش شنیداری و نگارش در این آزمون وجود ندارد .(دوره های آموزشی EPT)

 

 

 

عنوان دوره:

آمادگی آزمون EPT

 

 

مدرس دوره:

دکتر افسانه ادب آوازه

 

 

مدت دوره:

12 جلسه 90 دقیقه ای/این دوره از اول آبان ماه آغاز خواهد شد.

 

سرفصل رویداد

 

آزمون EPT

آزمون ept شامل ۱۰۰ سوال است که از این تعداد ۳۰ سوال ان مربوط به درک مطلب، ۳۵ سوال به لغات و ۳۵ سوال به گرامر مربوط می باشد. البته این دسته بندی ممکن است کمی متفاوت باشد، یعنی در یک آزمون تعداد سوالات بخش گرامر ۳۰ و بخش لغات ۴۰ باشد. این آزمون نمره منفی ندارد و نمره قبولی در ان حداقل ۵۰ است.

 

 

سر فصل دوره های آموزشی EPT

این دوره بر اساس توضیح و تدریس مطالب و محتوی کاربردی جهت امادگی دانشجویان برای شرکت در ازمون ept  طراحی شده است و سه مهارت گرامر- واژگان و درک متن را در بر می گیرد. دوره در 12 جلسه 90 دقیقه ای بصورت انلاین برگزار می گردد و بر هفت جلسه تدریس گرامر و چهار جلسه درک متن و واژگان و یک جلسه رفع اشکال تمرکز دارد. در طول دوره نیز نمونه سوالات ازمونهای سالهای قبل ept  بررسی میشود.

 

 

اهداف دوره

  1. هدف کلی: طراحی دوره بر اساس انتظارات و نیازهای دانشجویان جهت امادگی هر چه بهتر و حرفه ای ایشان جهت شرکت در ازمون EPT
  2. هدف جزیی: دانشجویان قادر خواهند بود در سطح مناسبی گرامر ودرک متون انگیسی فرا بگیرند وسوالات ازمون را با امادگی کامل پاسخ دهند.

 

ابزار مورد استفاده

  • جزوه به صورت پی دی اف و پاور پوینت
  • استفاده از ابزارهای صوتی و تصویری جهت کلاس انلاین

 

 

منابع مطالعاتی پیشنهادی

  • کتاب لانگمن قرمز
  • کتاب واژگان ضروری تافل
  • کتاب 1100 واژه
  • کتاب 504 واژه

 

 

مخاطبین رویداد

آزمون EPT مختص داوطلبان دکتری دانشگاه است و تمامی دانشجویان در صورت نداشتن مدرک بین المللی زبان انگلیسی باید در آزمون ept شرکت کرده و نمره لازم را کسب کنند. این آزمون مشابه آزمون بین المللی TOEFL PBT میباشد و تنها فرق آن با آزمون تافل این است که بخش شنیداری و نگارش در این آزمون وجود ندارد .

 

شماره تماس:

09177762681

 

 

مدرسان و سخنرانان رویداد
دکتر ادب آوازه
هیات علمی واستاد دانشگاه
جلسات رویداد
زمان برگزاری
جلسه اول
دوشنبه 05 آبان 1399
ساعت 19
ساعت 20:30
برگزارکنندگان رویداد
لینک کوتاه رویداد
نظر شما در مورد رویداد

5 / 0

::: تجربه مهم است :::
**********************
تیم طراحی و اجرایی کاروپ با تجربه اجرای بیش از 800 رویداد داخلی و بین المللی در زمينه هاي برگزاري رويدادهاي مختلف، آماده ارائه مشاوره برای برگزاری و اجراي هر چه بهتر رویداد شما می باشد.
در حال حاضر تیم اجرایی مجرب و متخصص کاروپ این قابلیت را دارد تا در برگزاری كليه وبينارها، رویداد ها، دوره های تخصصی، کارگاههای آموزشی، همایش ها، سمینارها، نشست ها، گردهمایی ها و نمایشگاه های ملي و بین المللی همراه شما باشد.
**********************************
برگزاری یک رویداد حرفه‌ای آسان نیست، کاروپ اين آمادگي را داراست تا مشکلات عدیده برگزارکنندگان را حل نموده و با ارایه راه حل هاي اتوماتیک، سريع و سيستمي امور را تسریع و تسهیل بخشد. مجموعه كاروپ، از مرحله ایده و شروع رویداد شما تا پس از برگزاری آن رویداد با خدمات و سرویس های مختلف در کنار شما بوده تا بهترین تجربه برگزاري يك رويداد به مخاطبان شما ارائه شود.
**********************************
شايان ذكر است سيستم"کاروپ" یکی از قویترین و کاملترین سیستم هاي مدیریت محتوای آنلاین است که در سامانه برگزاري رويداد آن به راحتي هم می توانید يك رویداد را برگزار كنيد و هم اينكه در ساير رویدادها شرکت نماييد. اين پلتفرم تمام نیازمندیهای لازم برای برگزاری یک رویداد حضوری و يا غیرحضوری را در اختیار شما قرار مي دهد تا با خیالی راحت و آسوده به انجام امور خود بپردازید. ضمناً می توانید با بسته های اطلاع رسانی، تبلیغاتی و بازاريابي ويژه و کاملا تخصصی برگزاری رویداد کاملا متفاوت و موفق تري را داشته باشید!
**********************************
"کاروپ" (کارگروه اثرگذار رونق و پرورش کسب و کار، مهارت و خلاقیت)
::: مرجع برگزاري وبينارها و رويدادها :::