شروع رویداد : دوشنبه 08 دی 1399 - ساعت 16
مدت زمان رویداد : 2 ساعت و 30 دقیقه
افزودن به تقویم
بلیت های رویداد
هزینه
بلیط عادی
قابل خرید از دوشنبه 10 آذر 1399 ساعت 18 تا یک شنبه 07 دی 1399 ساعت 23:00
بلیط دقیقه نودی
قابل خرید از یک شنبه 07 دی 1399 ساعت 6:00 تا دوشنبه 08 دی 1399 ساعت 13
توضیحات رویداد

این برنامه بسیاری از توابع و معادلات تخصصی و مفید را برای حل مسائل ترمودینامیک، انتقال حرارت و مکانیک سیالات فراهم می کند و یک برنامه مفید و پرکاربرد برای مهندسانی است که در این زمینه ها کار می کنند. این برنامه علاوه بر حل معادلات دیفرانسیل و انتگرالی قادر به انجام بهینه سازی، آنالیز عدم قطعیت، رگرسیون خطی و غیرخطی، تبدیل واحدها و تولید نمودارهای با کیفیت جهت انتشار می باشد. یکی از ویژگی های اصلی نرم افزار EES وجود پایگاه داده دقیقی از خواص انتقالی و ترمودینامیکی برای صدها ماده مختلف می باشد که امکان استفاده به همراه قابلیت حل معادلات را دارا می باشد.

این نرم افزار کاربرد بسیاری در حل معادلات مهندسی به خصوص مهندسی مکانیک و شیمی دارد که به مهندسان کمک می کند به سرعت و با دقت معادله های مختلفی را جهت طراحی تجهیزات مختلف حل نمایند.

سرفصل رویداد
  • آشنایی با نرم افزار EES ، قابلیت ها و بخش های مختلف آن
  • نحوه فرمول نویسی و حل معادلات
  • ایجاد جداول پارامتری
  • نمایش نمودارها و ترسیم پلات های مختلف
  • نحوه استفاده از Lookup Tables
  • آشنایی با اطلاعات و جداول خواص مواد مختلف
  • همگرایی و خطا گیری
  • برازش منحنی و درون یابی
  • بهینه سازی
مخاطبین رویداد

ویژه دانشجویان مهندسی مکانیک و مهندسی شیمی و سایر علاقمندان

مدرسان و سخنرانان رویداد
سیده زهرا هاشمی
عضو هیات علمی
جلسات رویداد
زمان برگزاری
جلسه اول
دوشنبه 08 دی 1399
ساعت 16
ساعت 18:30
برگزارکنندگان رویداد
لینک کوتاه رویداد
نظر شما در مورد رویداد

5 / 0

تجربه مهم است. تیم طراحی و اجرایی کاروپ با تجربه اجرای بیش از 800 رویداد داخلی و بین المللی، آماده ارائه مشاوره برای برگزاری رویداد شما هستند. تیم اجرایی کاروپ نیز می تواند همراه شما در برگزاری رویداد ها و همایش ها و نمایشگاه های بین المللی باشد. برگزاری یک رویداد حرفه‌ای آسان نیست. کاروپ آمده است تا مشکلات بزرگ برگزارکنندگان را حل کند. از مرحله ایده رویداد شما تا پس از برگزاری رویداد شما با خدمات و سرویس های مختلف در خدمت شما هستیم تا بهترین تجربه را به مخاطبان شما ارائه نماییم.
کاروپ (کارگروه اثرگذار رونق و پرورش کسب و کار، مهارت و خلاقیت) یکی از قویترین و کاملترین سیستم مدیریت محتوای آنلاین است که در آن هم می توانید رویداد برگزار و هم در رویدادها شرکت کنید! کاروپ تمام نیازمندیهای لازم برای برگزاری یک رویداد حضوری و غیرحضوری را در اختیار شما قرار خواهد داد تا با خیالی راحت و آسوده به انجام امور خود بپردازید ! ضمناً می توانید با بسته های اطلاع رسانی و تبلیغاتی کاملا تخصصی برگزاری رویداد کاملا متفاوت و موفقی را داشته باشید !