شروع رویداد : دوشنبه 08 دی 1399 - ساعت 16
مدت زمان رویداد : 2 ساعت و 30 دقیقه
افزودن به تقویم
بلیت های رویداد
هزینه
بلیط عادی
قابل خرید از دوشنبه 10 آذر 1399 ساعت 18 تا یک شنبه 07 دی 1399 ساعت 23:00
بلیط دقیقه نودی
قابل خرید از یک شنبه 07 دی 1399 ساعت 6:00 تا دوشنبه 08 دی 1399 ساعت 13
توضیحات رویداد

این برنامه بسیاری از توابع و معادلات تخصصی و مفید را برای حل مسائل ترمودینامیک، انتقال حرارت و مکانیک سیالات فراهم می کند و یک برنامه مفید و پرکاربرد برای مهندسانی است که در این زمینه ها کار می کنند. این برنامه علاوه بر حل معادلات دیفرانسیل و انتگرالی قادر به انجام بهینه سازی، آنالیز عدم قطعیت، رگرسیون خطی و غیرخطی، تبدیل واحدها و تولید نمودارهای با کیفیت جهت انتشار می باشد. یکی از ویژگی های اصلی نرم افزار EES وجود پایگاه داده دقیقی از خواص انتقالی و ترمودینامیکی برای صدها ماده مختلف می باشد که امکان استفاده به همراه قابلیت حل معادلات را دارا می باشد.

این نرم افزار کاربرد بسیاری در حل معادلات مهندسی به خصوص مهندسی مکانیک و شیمی دارد که به مهندسان کمک می کند به سرعت و با دقت معادله های مختلفی را جهت طراحی تجهیزات مختلف حل نمایند.

سرفصل رویداد
  • آشنایی با نرم افزار EES ، قابلیت ها و بخش های مختلف آن
  • نحوه فرمول نویسی و حل معادلات
  • ایجاد جداول پارامتری
  • نمایش نمودارها و ترسیم پلات های مختلف
  • نحوه استفاده از Lookup Tables
  • آشنایی با اطلاعات و جداول خواص مواد مختلف
  • همگرایی و خطا گیری
  • برازش منحنی و درون یابی
  • بهینه سازی
مخاطبین رویداد

ویژه دانشجویان مهندسی مکانیک و مهندسی شیمی و سایر علاقمندان

مدرسان و سخنرانان رویداد
سیده زهرا هاشمی
عضو هیات علمی
جلسات رویداد
زمان برگزاری
جلسه اول
دوشنبه 08 دی 1399
ساعت 16
ساعت 18:30
برگزارکنندگان رویداد
لینک کوتاه رویداد
نظر شما در مورد رویداد

5 / 0

::: تجربه مهم است :::
**********************
تیم طراحی و اجرایی کاروپ با تجربه اجرای بیش از 800 رویداد داخلی و بین المللی در زمينه هاي برگزاري رويدادهاي مختلف، آماده ارائه مشاوره برای برگزاری و اجراي هر چه بهتر رویداد شما می باشد.
در حال حاضر تیم اجرایی مجرب و متخصص کاروپ این قابلیت را دارد تا در برگزاری كليه وبينارها، رویداد ها، دوره های تخصصی، کارگاههای آموزشی، همایش ها، سمینارها، نشست ها، گردهمایی ها و نمایشگاه های ملي و بین المللی همراه شما باشد.
**********************************
برگزاری یک رویداد حرفه‌ای آسان نیست، کاروپ اين آمادگي را داراست تا مشکلات عدیده برگزارکنندگان را حل نموده و با ارایه راه حل هاي اتوماتیک، سريع و سيستمي امور را تسریع و تسهیل بخشد. مجموعه كاروپ، از مرحله ایده و شروع رویداد شما تا پس از برگزاری آن رویداد با خدمات و سرویس های مختلف در کنار شما بوده تا بهترین تجربه برگزاري يك رويداد به مخاطبان شما ارائه شود.
**********************************
شايان ذكر است سيستم"کاروپ" یکی از قویترین و کاملترین سیستم هاي مدیریت محتوای آنلاین است که در سامانه برگزاري رويداد آن به راحتي هم می توانید يك رویداد را برگزار كنيد و هم اينكه در ساير رویدادها شرکت نماييد. اين پلتفرم تمام نیازمندیهای لازم برای برگزاری یک رویداد حضوری و يا غیرحضوری را در اختیار شما قرار مي دهد تا با خیالی راحت و آسوده به انجام امور خود بپردازید. ضمناً می توانید با بسته های اطلاع رسانی، تبلیغاتی و بازاريابي ويژه و کاملا تخصصی برگزاری رویداد کاملا متفاوت و موفق تري را داشته باشید!
**********************************
"کاروپ" (کارگروه اثرگذار رونق و پرورش کسب و کار، مهارت و خلاقیت)
::: مرجع برگزاري وبينارها و رويدادها :::