شروع رویداد : پنج شنبه 25 دی 1399 - ساعت 09:00
مدت زمان رویداد : 3 ساعت و 30 دقیقه
افزودن به تقویم
بلیت های رویداد
هزینه
خرید بلیط
قابل خرید از یک شنبه 07 دی 1399 ساعت 08:00 تا چهارشنبه 24 دی 1399 ساعت 12:00
توضیحات رویداد

اساتید ارائه دهنده کارگاههای آمموزشی از اعضای فعال هیات علمی دانشگاه ها بوده و کارگاه آموزشی شیوه های نوین طراحی مبلمان شهری خلاق در ذیل هفتمین همایش علمی پژوهشی توسعه و ترویج علوم معماری و شهرسازی ایران طراحی و تدوین گردیده و توسط موسسه آموزش عالی بینالود مشهد و با همکاری مستمر مرکز مطالعات علوم و فنون بنیادین موفق به کسب مجوز از سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خراسان رضوی و شرکت بازآفرینی شهری وزارت راه و شهرسازی گردیده است در این کارگاه آموزش آزمون آنلاین و امکان صدور گواهینامه معتبر از سوی سازمان مدیریت و برنامه ریزی دارای امتیاز ویژه برای شاغلین بخش دولتی میسر می باشد. 

سرفصل رویداد

 

1- تعاریف و مفاهیم مربوط به مبلمان شهری
2- دسته بندی انواع مبلمان شهری
3-نکات مربوط به طراحی و جانمایی انواع مبلمان شهری
4- بررسی تجارب داخلی و خارجی در زمینه مبلمان شهری
5- بررسی راهکارهای بومی سازی تجارب و ایده های خارجی طراحی مبلمان شهری
6- ایده های خلاقانه در طراحی و جانمایی انواع مبلمان شهری

 

مخاطبین رویداد

کارکنان بخش دولتی فعال در حوزه مدیریت شهری سراسر کشور

کارکنان و مدیران حوزه شهرسازی در  شهرداریهای سراسر کشور

دانشجویان و اساتید غعال در حوزه معماری و شهرسازی

اعضای سازمان نظام مهنرسی ساختمان

مدرسان و سخنرانان رویداد
دکتر مسعود داوری نژاد
عضو هیات علمی موسسه آموزش عالی بینالود
جلسات رویداد
زمان برگزاری
برگزاری کارگاه
پنج شنبه 25 دی 1399
ساعت 09:00
ساعت 12:30
برگزارکنندگان رویداد
موسسه آموزش عالی بینالود مشهد
مؤسسه آموزش عالی بینالود مشهد از مهرماه سال 1384 و بر اساس مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی و زیرنظر مستقیم وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در شهر مشهد مقدس آغاز بکار نمود
لینک کوتاه رویداد
نظر شما در مورد رویداد

5 / 0

تجربه مهم است. تیم طراحی و اجرایی کاروپ با تجربه اجرای بیش از 800 رویداد داخلی و بین المللی، آماده ارائه مشاوره برای برگزاری رویداد شما هستند. تیم اجرایی کاروپ نیز می تواند همراه شما در برگزاری رویداد ها و همایش ها و نمایشگاه های بین المللی باشد. برگزاری یک رویداد حرفه‌ای آسان نیست. کاروپ آمده است تا مشکلات بزرگ برگزارکنندگان را حل کند. از مرحله ایده رویداد شما تا پس از برگزاری رویداد شما با خدمات و سرویس های مختلف در خدمت شما هستیم تا بهترین تجربه را به مخاطبان شما ارائه نماییم.
کاروپ (کارگروه اثرگذار رونق و پرورش کسب و کار، مهارت و خلاقیت) یکی از قویترین و کاملترین سیستم مدیریت محتوای آنلاین است که در آن هم می توانید رویداد برگزار و هم در رویدادها شرکت کنید! کاروپ تمام نیازمندیهای لازم برای برگزاری یک رویداد حضوری و غیرحضوری را در اختیار شما قرار خواهد داد تا با خیالی راحت و آسوده به انجام امور خود بپردازید ! ضمناً می توانید با بسته های اطلاع رسانی و تبلیغاتی کاملا تخصصی برگزاری رویداد کاملا متفاوت و موفقی را داشته باشید !