شروع رویداد : پنج شنبه 25 دی 1399 - ساعت 16:00
مدت زمان رویداد : 3 ساعت و 30 دقیقه
افزودن به تقویم
بلیت های رویداد
هزینه
کارگاه آموزشی هویت و بازآفرینی شهری (دوره آنلاین)
قابل خرید از یک شنبه 07 دی 1399 ساعت 08:00 تا چهارشنبه 24 دی 1399 ساعت 18:00
توضیحات رویداد

اساتید ارائه دهنده کارگاههای آموزشی از اعضای فعال هیات علمی دانشگاه ها بوده و کارگاه آموزشی هویت و بازآفرینی شهری در ذیل هفتمین همایش علمی پژوهشی توسعه و ترویج علوم معماری و شهرسازی ایران طراحی و تدوین گردیده و توسط موسسه آموزش عالی بینالود مشهد و با همکاری مستمر مرکز مطالعات علوم و فنون بنیادین طراحی گردیده و موفق به کسب مجوز از سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خراسان رضوی و شرکت بازآفرینی شهری وزارت راه و شهرسازی گردیده است در این کارگاه آموزشی آزمون آنلاین و امکان صدور گواهینامه معتبر از سوی سازمان مدیریت و برنامه ریزی دارای امتیاز ویژه برای شاغلین بخش دولتی میسر می باشد. 

سرفصل رویداد

مبانی و مفاهیم هویت و بازآفرینی شهری

اهداف بازآفرینی شهری

اصول و راهکارهای بازآفرینی شهری

الگوهای هویت سازی و بازآفرینی شهری

 

مخاطبین رویداد

کارکنان بخش دولتی فعال در حوزه مدیریت شهری سراسر کشور

کارکنان و مدیران حوزه شهرسازی در  شهرداریهای سراسر کشور

دانشجویان و اساتید فعال در حوزه معماری و شهرسازی

اعضای سازمان نظام مهندسی ساختمان

مدرسان و سخنرانان رویداد
دکتر مسلم سید الحسینی
عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی
جلسات رویداد
زمان برگزاری
دوره 1
پنج شنبه 25 دی 1399
ساعت 16:00
ساعت 19:30
برگزارکنندگان رویداد
موسسه آموزش عالی بینالود مشهد
مؤسسه آموزش عالی بینالود مشهد از مهرماه سال 1384 و بر اساس مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی و زیرنظر مستقیم وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در شهر مشهد مقدس آغاز بکار نمود
لینک کوتاه رویداد
نظر شما در مورد رویداد

5 / 0

تجربه مهم است. تیم طراحی و اجرایی کاروپ با تجربه اجرای بیش از 800 رویداد داخلی و بین المللی، آماده ارائه مشاوره برای برگزاری رویداد شما هستند. تیم اجرایی کاروپ نیز می تواند همراه شما در برگزاری رویداد ها و همایش ها و نمایشگاه های بین المللی باشد. برگزاری یک رویداد حرفه‌ای آسان نیست. کاروپ آمده است تا مشکلات بزرگ برگزارکنندگان را حل کند. از مرحله ایده رویداد شما تا پس از برگزاری رویداد شما با خدمات و سرویس های مختلف در خدمت شما هستیم تا بهترین تجربه را به مخاطبان شما ارائه نماییم.
کاروپ (کارگروه اثرگذار رونق و پرورش کسب و کار، مهارت و خلاقیت) یکی از قویترین و کاملترین سیستم مدیریت محتوای آنلاین است که در آن هم می توانید رویداد برگزار و هم در رویدادها شرکت کنید! کاروپ تمام نیازمندیهای لازم برای برگزاری یک رویداد حضوری و غیرحضوری را در اختیار شما قرار خواهد داد تا با خیالی راحت و آسوده به انجام امور خود بپردازید ! ضمناً می توانید با بسته های اطلاع رسانی و تبلیغاتی کاملا تخصصی برگزاری رویداد کاملا متفاوت و موفقی را داشته باشید !