شروع رویداد : پنج شنبه 25 دی 1399 - ساعت 16:00
مدت زمان رویداد : 2 روز و 3 ساعت و 30 دقیقه
افزودن به تقویم
بلیت های رویداد
هزینه
کارگاه آموزشی هویت و بازآفرینی شهری (دوره آنلاین)
قابل خرید از یک شنبه 07 دی 1399 ساعت 08:00 تا چهارشنبه 24 دی 1399 ساعت 18:00
توضیحات رویداد

اساتید ارائه دهنده کارگاههای آموزشی از اعضای فعال هیات علمی دانشگاه ها بوده و کارگاه آموزشی هویت و بازآفرینی شهری در ذیل هفتمین همایش علمی پژوهشی توسعه و ترویج علوم معماری و شهرسازی ایران طراحی و تدوین گردیده و توسط موسسه آموزش عالی بینالود مشهد و با همکاری مستمر مرکز مطالعات علوم و فنون بنیادین طراحی گردیده و موفق به کسب مجوز از سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خراسان رضوی و شرکت بازآفرینی شهری وزارت راه و شهرسازی گردیده است در این کارگاه آموزشی آزمون آنلاین و امکان صدور گواهینامه معتبر از سوی سازمان مدیریت و برنامه ریزی دارای امتیاز ویژه برای شاغلین بخش دولتی میسر می باشد. 

سرفصل رویداد

مبانی و مفاهیم هویت و بازآفرینی شهری

اهداف بازآفرینی شهری

اصول و راهکارهای بازآفرینی شهری

الگوهای هویت سازی و بازآفرینی شهری

 

مخاطبین رویداد

کارکنان بخش دولتی فعال در حوزه مدیریت شهری سراسر کشور

کارکنان و مدیران حوزه شهرسازی در  شهرداریهای سراسر کشور

دانشجویان و اساتید فعال در حوزه معماری و شهرسازی

اعضای سازمان نظام مهندسی ساختمان

مدرسان و سخنرانان رویداد
دکتر مسلم سید الحسینی
عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی
جلسات رویداد
زمان برگزاری
دوره 1
پنج شنبه 25 دی 1399
ساعت 16:00
شنبه 25 دی 1400
ساعت 19:30
برگزارکنندگان رویداد
موسسه آموزش عالی بینالود مشهد
مؤسسه آموزش عالی بینالود مشهد از مهرماه سال 1384 و بر اساس مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی و زیرنظر مستقیم وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در شهر مشهد مقدس آغاز بکار نمود
لینک کوتاه رویداد
نظر شما در مورد رویداد

5 / 0

::: تجربه مهم است :::
**********************
تیم طراحی و اجرایی کاروپ با تجربه اجرای بیش از 800 رویداد داخلی و بین المللی در زمينه هاي برگزاري رويدادهاي مختلف، آماده ارائه مشاوره برای برگزاری و اجراي هر چه بهتر رویداد شما می باشد.
در حال حاضر تیم اجرایی مجرب و متخصص کاروپ این قابلیت را دارد تا در برگزاری كليه وبينارها، رویداد ها، دوره های تخصصی، کارگاههای آموزشی، همایش ها، سمینارها، نشست ها، گردهمایی ها و نمایشگاه های ملي و بین المللی همراه شما باشد.
**********************************
برگزاری یک رویداد حرفه‌ای آسان نیست، کاروپ اين آمادگي را داراست تا مشکلات عدیده برگزارکنندگان را حل نموده و با ارایه راه حل هاي اتوماتیک، سريع و سيستمي امور را تسریع و تسهیل بخشد. مجموعه كاروپ، از مرحله ایده و شروع رویداد شما تا پس از برگزاری آن رویداد با خدمات و سرویس های مختلف در کنار شما بوده تا بهترین تجربه برگزاري يك رويداد به مخاطبان شما ارائه شود.
**********************************
شايان ذكر است سيستم"کاروپ" یکی از قویترین و کاملترین سیستم هاي مدیریت محتوای آنلاین است که در سامانه برگزاري رويداد آن به راحتي هم می توانید يك رویداد را برگزار كنيد و هم اينكه در ساير رویدادها شرکت نماييد. اين پلتفرم تمام نیازمندیهای لازم برای برگزاری یک رویداد حضوری و يا غیرحضوری را در اختیار شما قرار مي دهد تا با خیالی راحت و آسوده به انجام امور خود بپردازید. ضمناً می توانید با بسته های اطلاع رسانی، تبلیغاتی و بازاريابي ويژه و کاملا تخصصی برگزاری رویداد کاملا متفاوت و موفق تري را داشته باشید!
**********************************
"کاروپ" (کارگروه اثرگذار رونق و پرورش کسب و کار، مهارت و خلاقیت)
::: مرجع برگزاري وبينارها و رويدادها :::