شروع رویداد : جمعه 26 دی 1399 - ساعت 09:00
مدت زمان رویداد : 3 ساعت و 30 دقیقه
افزودن به تقویم
بلیت های رویداد
هزینه
کارگاه آموزشی نگرشی نو در مسائل شهری با محوریت شهر هوشمند (دوره آنلاین)
قابل خرید از دوشنبه 08 دی 1399 ساعت 08:00 تا پنج شنبه 25 دی 1399 ساعت 12:00
توضیحات رویداد

اساتید ارائه دهنده کارگاههای آموزشی از اعضای فعال هیات علمی دانشگاه ها بوده و کارگاه آموزشی نگرشی  نو در مسائل شهری با محوریت شهر هوشمند در ذیل هفتمین همایش علمی پژوهشی توسعه و ترویج علوم معماری و شهرسازی ایران طراحی و تدوین گردیده و توسط موسسه آموزش عالی بینالود مشهد و با همکاری مستمر مرکز مطالعات علوم و فنون بنیادین طراحی گردیده و موفق به کسب مجوز از سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خراسان رضوی و شرکت بازآفرینی شهری وزارت راه و شهرسازی گردیده است در این کارگاه آموزشی آزمون آنلاین و امکان صدور گواهینامه معتبر از سوی سازمان مدیریت و برنامه ریزی دارای امتیاز ویژه برای شاغلین بخش دولتی میسر می باشد. 

سرفصل رویداد

1-شهرهای هوشمند، ضرورتی برای آینده شهرها
2-تئوری شهر هوشمند
3-مولفه­ های زیرساختی شهر هوشمند
4-ضرورت­ها و الزامات تحقق شهر هوشمند
5-مروری بر اهداف و برنامه­های شهرهای هوشمند در جهان
6-الزامات، بایدها و نبایدهای شهر هوشمند در ایران
7-تبیین الگوی مدیریت هوشمند شهری در ایران

مخاطبین رویداد

کارکنان بخش دولتی فعال در حوزه مدیریت شهری سراسر کشور

کارکنان و مدیران حوزه شهرسازی در  شهرداریهای سراسر کشور

دانشجویان و اساتید فعال در حوزه معماری و شهرسازی

اعضای سازمان نظام مهندسی ساختمان

مدرسان و سخنرانان رویداد
دکتر الهام لشکری
عضو هیات علمی دانشگاه سجاد
جلسات رویداد
زمان برگزاری
دوره 1
جمعه 26 دی 1399
ساعت 09:00
ساعت 12:30
برگزارکنندگان رویداد
موسسه آموزش عالی بینالود مشهد
مؤسسه آموزش عالی بینالود مشهد از مهرماه سال 1384 و بر اساس مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی و زیرنظر مستقیم وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در شهر مشهد مقدس آغاز بکار نمود
لینک کوتاه رویداد
نظر شما در مورد رویداد

5 / 0

تجربه مهم است. تیم طراحی و اجرایی کاروپ با تجربه اجرای بیش از 800 رویداد داخلی و بین المللی، آماده ارائه مشاوره برای برگزاری رویداد شما هستند. تیم اجرایی کاروپ نیز می تواند همراه شما در برگزاری رویداد ها و همایش ها و نمایشگاه های بین المللی باشد. برگزاری یک رویداد حرفه‌ای آسان نیست. کاروپ آمده است تا مشکلات بزرگ برگزارکنندگان را حل کند. از مرحله ایده رویداد شما تا پس از برگزاری رویداد شما با خدمات و سرویس های مختلف در خدمت شما هستیم تا بهترین تجربه را به مخاطبان شما ارائه نماییم.
کاروپ (کارگروه اثرگذار رونق و پرورش کسب و کار، مهارت و خلاقیت) یکی از قویترین و کاملترین سیستم مدیریت محتوای آنلاین است که در آن هم می توانید رویداد برگزار و هم در رویدادها شرکت کنید! کاروپ تمام نیازمندیهای لازم برای برگزاری یک رویداد حضوری و غیرحضوری را در اختیار شما قرار خواهد داد تا با خیالی راحت و آسوده به انجام امور خود بپردازید ! ضمناً می توانید با بسته های اطلاع رسانی و تبلیغاتی کاملا تخصصی برگزاری رویداد کاملا متفاوت و موفقی را داشته باشید !