شروع رویداد : چهارشنبه 01 بهمن 1399 - ساعت 12:45
مدت زمان رویداد : 1 ساعت و 15 دقیقه
افزودن به تقویم
بلیت های رویداد
هزینه
ثبت نام در کارگاه
قابل خرید از یک شنبه 28 دی 1399 ساعت 08:00 تا چهارشنبه 01 بهمن 1399 ساعت 13:00
توضیحات رویداد

هدف از برگزاری این کارگاه‌ آشنا کردن افراد و خانواده ها به مضرات مواد مخدر می باشد که تا حد زیادی باعث جلوگیری افرادی شود که ناخواسته وارد این بازی خطرناک می‌شوند که خود و خانواده خود را نابود می‌کنند.

 

این کارگاه آموزشی با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی، فرمانداری، دادگستری و ستاد پیشگیری از اعتیاد شهرستان دیلم برگزار می گردد و دانشجویان و کارکنان تمامی ادارات و نهادها و با هدف آشنایی با راهکار‌های پیشگیری و مقابله با اعتیاد در این کارگاه آموزشی آنلاین (وبینار) حضور خواهند داشت.

سرفصل رویداد

 

یکی از معضلات جامعه، آسیب های اجتماعی است و در رأس آن نیز فرو رفتن جوانان برومند و با استعداد جامعه در باتلاق اعتیاد است که خانواده ها وظیفه دارند با گام نهادن در این عرصه جوانان را از این بلا و آفت اجتماعی رهایی بخشند.

 


این کارگاه براساس اصول سه گانه پیشگیری اولیه از اعتیاد شامل آگاهی ، آموزش و مشاوره می باشد.

 

 در این کارگاه در خصوص ضرورت پیشگیری از اعتیاد و مهمترین عوامل تاثیر گذار بر افراد جامعه در معرض خطرات مصرف مواد مخدر را ذکر کرد :


۱- وجود افراد مصرف کننده در پیرامون هر فرد ، اعم از دوستان و خویشاوندان

۲- وجود خانواده های پر جمعیت و گسسته

 ۳- ضعف عملکرد آموزشی

۴-ضعف در پایگاه اجتماعی و اقتصادی

۵-ضعف گرایشات دینی

۶-فقدان حمایت اجتماعی

۷- کسب شادی و نشاط مناسب

۸- دوری از استرس و اضطراب 

 

که هر کدام از این عوامل می تواند فرد را به سوی اعتیاد مواد مخدر سوق دهد .

 

مخاطبین رویداد

 

دانشجویان

 

اساتید

 

کارکنان

 

مدیران

 

مسئولین

 

خانواده ها

 

 

مدرسان و سخنرانان رویداد
دکتر محمدرضا بحرانی
عضو هیات علمی دانشگاه
جلسات رویداد
زمان برگزاری
برگزاری وبینار
چهارشنبه 01 بهمن 1399
ساعت 12:45
ساعت 14:00
برگزارکنندگان رویداد
لینک کوتاه رویداد
نظر شما در مورد رویداد

5 / 0

::: تجربه مهم است :::
**********************
تیم طراحی و اجرایی کاروپ با تجربه اجرای بیش از 800 رویداد داخلی و بین المللی در زمينه هاي برگزاري رويدادهاي مختلف، آماده ارائه مشاوره برای برگزاری و اجراي هر چه بهتر رویداد شما می باشد.
در حال حاضر تیم اجرایی مجرب و متخصص کاروپ این قابلیت را دارد تا در برگزاری كليه وبينارها، رویداد ها، دوره های تخصصی، کارگاههای آموزشی، همایش ها، سمینارها، نشست ها، گردهمایی ها و نمایشگاه های ملي و بین المللی همراه شما باشد.
**********************************
برگزاری یک رویداد حرفه‌ای آسان نیست، کاروپ اين آمادگي را داراست تا مشکلات عدیده برگزارکنندگان را حل نموده و با ارایه راه حل هاي اتوماتیک، سريع و سيستمي امور را تسریع و تسهیل بخشد. مجموعه كاروپ، از مرحله ایده و شروع رویداد شما تا پس از برگزاری آن رویداد با خدمات و سرویس های مختلف در کنار شما بوده تا بهترین تجربه برگزاري يك رويداد به مخاطبان شما ارائه شود.
**********************************
شايان ذكر است سيستم"کاروپ" یکی از قویترین و کاملترین سیستم هاي مدیریت محتوای آنلاین است که در سامانه برگزاري رويداد آن به راحتي هم می توانید يك رویداد را برگزار كنيد و هم اينكه در ساير رویدادها شرکت نماييد. اين پلتفرم تمام نیازمندیهای لازم برای برگزاری یک رویداد حضوری و يا غیرحضوری را در اختیار شما قرار مي دهد تا با خیالی راحت و آسوده به انجام امور خود بپردازید. ضمناً می توانید با بسته های اطلاع رسانی، تبلیغاتی و بازاريابي ويژه و کاملا تخصصی برگزاری رویداد کاملا متفاوت و موفق تري را داشته باشید!
**********************************
"کاروپ" (کارگروه اثرگذار رونق و پرورش کسب و کار، مهارت و خلاقیت)
::: مرجع برگزاري وبينارها و رويدادها :::