شروع رویداد : یک شنبه 09 آبان 1400 - ساعت 18:55
مدت زمان رویداد : 1 ساعت و 15 دقیقه
افزودن به تقویم
بلیت های رویداد
هزینه
بلیط رویداد
قابل خرید از سه شنبه 04 آبان 1400 ساعت 08:30 تا شنبه 08 آبان 1400 ساعت 12:00
توضیحات رویداد

نظر به لزوم آشنایی بیشتر دبیران محترم فیزیک، شیمی، علوم تجربی و آزمایشگاه با مبحث "اندازه شناسی" (کالیبراسیون) که یکی از ارکان مباحث آزمایشگاهی و آموزش عملی علوم پایه می باشد، پژوهش سرای دانش آموزی شهید خوشبخت بوشهر تصمیم به برگزاری دوره آموزشی این مهم با همکاری گروه آموزشی آزمایشگاه شهرستان بوشهر گرفته است.

در این راستا از استاد محترم جناب آقای مهندس کامبیز اتحادی دعوت به عمل آمده تا با در اختیار قرار دادن علم و اطلاعات خود در این زمینه قدمی مثبت در آموزش دبیران استان بوشهر برداریم.

مخاطبین رویداد

دبیران محترم فیزیک، شیمی، علوم تجربی و آزمایشگاه استان بوشهر

مدرسان و سخنرانان رویداد
کامبیز اتحادی
مهندس شاغل در سازمان نیروگاه اتمی
جلسات رویداد
زمان برگزاری
جلسه یک
یک شنبه 09 آبان 1400
ساعت 18:55
ساعت 20:10
برگزارکنندگان رویداد
پژوهشسرای شهید خوشبخت بوشهر
اداره آموزش و پرورش
لینک کوتاه رویداد
نظر شما در مورد رویداد

5 / 0

::: تجربه مهم است :::
**********************
تیم طراحی و اجرایی کاروپ با تجربه اجرای بیش از 800 رویداد داخلی و بین المللی در زمينه هاي برگزاري رويدادهاي مختلف، آماده ارائه مشاوره برای برگزاری و اجراي هر چه بهتر رویداد شما می باشد.
در حال حاضر تیم اجرایی مجرب و متخصص کاروپ این قابلیت را دارد تا در برگزاری كليه وبينارها، رویداد ها، دوره های تخصصی، کارگاههای آموزشی، همایش ها، سمینارها، نشست ها، گردهمایی ها و نمایشگاه های ملي و بین المللی همراه شما باشد.
**********************************
برگزاری یک رویداد حرفه‌ای آسان نیست، کاروپ اين آمادگي را داراست تا مشکلات عدیده برگزارکنندگان را حل نموده و با ارایه راه حل هاي اتوماتیک، سريع و سيستمي امور را تسریع و تسهیل بخشد. مجموعه كاروپ، از مرحله ایده و شروع رویداد شما تا پس از برگزاری آن رویداد با خدمات و سرویس های مختلف در کنار شما بوده تا بهترین تجربه برگزاري يك رويداد به مخاطبان شما ارائه شود.
**********************************
شايان ذكر است سيستم"کاروپ" یکی از قویترین و کاملترین سیستم هاي مدیریت محتوای آنلاین است که در سامانه برگزاري رويداد آن به راحتي هم می توانید يك رویداد را برگزار كنيد و هم اينكه در ساير رویدادها شرکت نماييد. اين پلتفرم تمام نیازمندیهای لازم برای برگزاری یک رویداد حضوری و يا غیرحضوری را در اختیار شما قرار مي دهد تا با خیالی راحت و آسوده به انجام امور خود بپردازید. ضمناً می توانید با بسته های اطلاع رسانی، تبلیغاتی و بازاريابي ويژه و کاملا تخصصی برگزاری رویداد کاملا متفاوت و موفق تري را داشته باشید!
**********************************
"کاروپ" (کارگروه اثرگذار رونق و پرورش کسب و کار، مهارت و خلاقیت)
::: مرجع برگزاري وبينارها و رويدادها :::