شروع رویداد : چهارشنبه 28 مهر 1400 - ساعت 12:00
مدت زمان رویداد : 5 ساعت
افزودن به تقویم
بلیت های رویداد
هزینه
بلیط ورود به کلاس
قابل خرید از سه شنبه 27 مهر 1400 ساعت 12:00 تا چهارشنبه 28 مهر 1400 ساعت 15:55
توضیحات رویداد

این کارگاه توسط پژوهش سرای شهید خوشبخت بوشهر طی یک جلسه و برای آشنایی دانش آموزان پایه نهم مدرسه قدس با کاربردهای نانوفناوری، از ساعت 16 الی 17 روز چهارشنبه 28 مهرماه 1400 برگزار می گردد. مدرس این کارگاه سرکار خانم سیده صباح حسینی (کارشناس ارشد نانوفناوری) و کارشناس قطب نانوفناوری استان می باشند. 

سرفصل رویداد

آشنایی مقدماتی با فناوری نانو

کاربردهای نانوفناوری

مخاطبین رویداد

دانش آموزان پایه نهم دبیرستان قدس بوشهر

مدرسان و سخنرانان رویداد
سیده صباح حسینی
مدرس رسمی نانوفناوری کشور
جلسات رویداد
زمان برگزاری
جلسه اول
چهارشنبه 28 مهر 1400
ساعت 12:00
ساعت 17:00
برگزارکنندگان رویداد
پژوهشسرای شهید خوشبخت بوشهر
اداره آموزش و پرورش
لینک کوتاه رویداد
نظر شما در مورد رویداد

5 / 0

::: تجربه مهم است :::
**********************
تیم طراحی و اجرایی کاروپ با تجربه اجرای بیش از 800 رویداد داخلی و بین المللی در زمينه هاي برگزاري رويدادهاي مختلف، آماده ارائه مشاوره برای برگزاری و اجراي هر چه بهتر رویداد شما می باشد.
در حال حاضر تیم اجرایی مجرب و متخصص کاروپ این قابلیت را دارد تا در برگزاری كليه وبينارها، رویداد ها، دوره های تخصصی، کارگاههای آموزشی، همایش ها، سمینارها، نشست ها، گردهمایی ها و نمایشگاه های ملي و بین المللی همراه شما باشد.
**********************************
برگزاری یک رویداد حرفه‌ای آسان نیست، کاروپ اين آمادگي را داراست تا مشکلات عدیده برگزارکنندگان را حل نموده و با ارایه راه حل هاي اتوماتیک، سريع و سيستمي امور را تسریع و تسهیل بخشد. مجموعه كاروپ، از مرحله ایده و شروع رویداد شما تا پس از برگزاری آن رویداد با خدمات و سرویس های مختلف در کنار شما بوده تا بهترین تجربه برگزاري يك رويداد به مخاطبان شما ارائه شود.
**********************************
شايان ذكر است سيستم"کاروپ" یکی از قویترین و کاملترین سیستم هاي مدیریت محتوای آنلاین است که در سامانه برگزاري رويداد آن به راحتي هم می توانید يك رویداد را برگزار كنيد و هم اينكه در ساير رویدادها شرکت نماييد. اين پلتفرم تمام نیازمندیهای لازم برای برگزاری یک رویداد حضوری و يا غیرحضوری را در اختیار شما قرار مي دهد تا با خیالی راحت و آسوده به انجام امور خود بپردازید. ضمناً می توانید با بسته های اطلاع رسانی، تبلیغاتی و بازاريابي ويژه و کاملا تخصصی برگزاری رویداد کاملا متفاوت و موفق تري را داشته باشید!
**********************************
"کاروپ" (کارگروه اثرگذار رونق و پرورش کسب و کار، مهارت و خلاقیت)
::: مرجع برگزاري وبينارها و رويدادها :::