شروع رویداد : چهارشنبه 01 بهمن 1399 - ساعت 21:00
مدت زمان رویداد : 1 ساعت
افزودن به تقویم
بلیت های رویداد
هزینه
خريد بليط با هماهنگي هيات فوتبال شهرستان كنگان
قابل خرید از جمعه 26 دی 1399 ساعت 08:00 تا سه شنبه 07 بهمن 1399 ساعت 23:00
توضیحات رویداد

مربیان شركت كننده در این دوره آموزشی به مدت 60 ساعت به صورت نظری و عملی، به صورت مجازي با مباحث علم مربیگری رشته فوتبال كه توسط مدرسين فدراسیون فوتبال « حميد معماري و مهرداد فرخنده پي» تدریس می شود ، آشنا خواهند شد.

 

برگزاری دوره های علمی و آموزشی مختلف برای داوران و مربیان و ارتقای دانش آنها جزو اولویت های این هیات برگزاري اين رويداد است كه در دستور كار قرار دارد.

 

در پایان دوره آموزشی به مربیانی كه بتوانند با موفقیت این دوره را سپری كنند، مدرك مربیگری فوتبال درجه C ایران، اعطا می شود .

 

افرادی كه موفق به گذراندن این دوره آموزشی شوند، می توانند در تیم های مختلف فوتبال بر اساس مقررات به مربیگری مشغول شوند.

 

 

در صورت داشتن هر گونه سوال با شماره زیر تماس حاصل فرمایید:

09171154916

 

مخاطبین رویداد

ورزشكاران

 

مربيان

 

علاقه مندان

 

مدرسان و سخنرانان رویداد
حمید معماری
مربی فوتبال - مدرس رسمی فدراسیون فوتبال ایران
مهرداد فرخنده پی
مربی فوتبال - مدرس رسمی فدراسیون فوتبال ایران
جلسات رویداد
زمان برگزاری
برگزاری وبینار
چهارشنبه 01 بهمن 1399
ساعت 21:00
ساعت 22:00
برگزارکنندگان رویداد
لینک کوتاه رویداد
نظر شما در مورد رویداد

5 / 0

::: تجربه مهم است :::
**********************
تیم طراحی و اجرایی کاروپ با تجربه اجرای بیش از 800 رویداد داخلی و بین المللی در زمينه هاي برگزاري رويدادهاي مختلف، آماده ارائه مشاوره برای برگزاری و اجراي هر چه بهتر رویداد شما می باشد.
در حال حاضر تیم اجرایی مجرب و متخصص کاروپ این قابلیت را دارد تا در برگزاری كليه وبينارها، رویداد ها، دوره های تخصصی، کارگاههای آموزشی، همایش ها، سمینارها، نشست ها، گردهمایی ها و نمایشگاه های ملي و بین المللی همراه شما باشد.
**********************************
برگزاری یک رویداد حرفه‌ای آسان نیست، کاروپ اين آمادگي را داراست تا مشکلات عدیده برگزارکنندگان را حل نموده و با ارایه راه حل هاي اتوماتیک، سريع و سيستمي امور را تسریع و تسهیل بخشد. مجموعه كاروپ، از مرحله ایده و شروع رویداد شما تا پس از برگزاری آن رویداد با خدمات و سرویس های مختلف در کنار شما بوده تا بهترین تجربه برگزاري يك رويداد به مخاطبان شما ارائه شود.
**********************************
شايان ذكر است سيستم"کاروپ" یکی از قویترین و کاملترین سیستم هاي مدیریت محتوای آنلاین است که در سامانه برگزاري رويداد آن به راحتي هم می توانید يك رویداد را برگزار كنيد و هم اينكه در ساير رویدادها شرکت نماييد. اين پلتفرم تمام نیازمندیهای لازم برای برگزاری یک رویداد حضوری و يا غیرحضوری را در اختیار شما قرار مي دهد تا با خیالی راحت و آسوده به انجام امور خود بپردازید. ضمناً می توانید با بسته های اطلاع رسانی، تبلیغاتی و بازاريابي ويژه و کاملا تخصصی برگزاری رویداد کاملا متفاوت و موفق تري را داشته باشید!
**********************************
"کاروپ" (کارگروه اثرگذار رونق و پرورش کسب و کار، مهارت و خلاقیت)
::: مرجع برگزاري وبينارها و رويدادها :::