شروع رویداد : یک شنبه 22 تیر 1399 - ساعت 10:00
مدت زمان رویداد : 2 ساعت
افزودن به تقویم
بلیت های رویداد
هزینه
ثبت نام رایگان
قابل خرید از دوشنبه 16 تیر 1399 ساعت 00:01 تا یک شنبه 22 تیر 1399 ساعت 10:00
توضیحات رویداد

دوره آموزشی مجازی به منظور توانمندسازی فعالان فرهنگی و ارائه آموزش و تبیین مفاهیم پایه، طراحی شده است. از جمله اهداف این دوره، ادبیات مشترک درباره سبک زندگی اسلامی و بهره گیری از هم اندیشی مشارکت کنندگان و موثرین در فرهنگ دینی است.

سرفصل رویداد

این دوره دارای شناسه می باشد.

***لینک ورود به کارگاه آنلاین***

لطفا در زمان تعیین شده مراجعه فرمایید.

 

در صورت داشتن هر گونه سوال با شماره زیر تماس حاصل فرمایید:

09177720923

 

 

مخاطبین رویداد

 

 

ویژه اساتید

و

کارکنان

در

واحدها و مراکز آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر

 

مدرسان و سخنرانان رویداد
دکتر معصومه طباطبایی
مدرس حوزه و دانشگاه
جلسات رویداد
زمان برگزاری
زمان جلسه
یک شنبه 22 تیر 1399
ساعت 10:00
ساعت 12:00
لینک کوتاه رویداد
نظر شما در مورد رویداد

5 / 0

تجربه مهم است. تیم طراحی و اجرایی کاروپ با تجربه اجرای بیش از 800 رویداد داخلی و بین المللی، آماده ارائه مشاوره برای برگزاری رویداد شما هستند. تیم اجرایی کاروپ نیز می تواند همراه شما در برگزاری رویداد ها و همایش ها و نمایشگاه های بین المللی باشد. برگزاری یک رویداد حرفه‌ای آسان نیست. کاروپ آمده است تا مشکلات بزرگ برگزارکنندگان را حل کند. از مرحله ایده رویداد شما تا پس از برگزاری رویداد شما با خدمات و سرویس های مختلف در خدمت شما هستیم تا بهترین تجربه را به مخاطبان شما ارائه نماییم.
کاروپ (کارگروه اثرگذار رونق و پرورش کسب و کار، مهارت و خلاقیت) یکی از قویترین و کاملترین سیستم مدیریت محتوای آنلاین است که در آن هم می توانید رویداد برگزار و هم در رویدادها شرکت کنید! کاروپ تمام نیازمندیهای لازم برای برگزاری یک رویداد حضوری و غیرحضوری را در اختیار شما قرار خواهد داد تا با خیالی راحت و آسوده به انجام امور خود بپردازید ! ضمناً می توانید با بسته های اطلاع رسانی و تبلیغاتی کاملا تخصصی برگزاری رویداد کاملا متفاوت و موفقی را داشته باشید !