شروع رویداد : یک شنبه 22 تیر 1399 - ساعت 10:00
مدت زمان رویداد : 2 ساعت
افزودن به تقویم
بلیت های رویداد
هزینه
ثبت نام رایگان
قابل خرید از دوشنبه 16 تیر 1399 ساعت 00:01 تا یک شنبه 22 تیر 1399 ساعت 10:00
توضیحات رویداد

دوره آموزشی مجازی به منظور توانمندسازی فعالان فرهنگی و ارائه آموزش و تبیین مفاهیم پایه، طراحی شده است. از جمله اهداف این دوره، ادبیات مشترک درباره سبک زندگی اسلامی و بهره گیری از هم اندیشی مشارکت کنندگان و موثرین در فرهنگ دینی است.

سرفصل رویداد

این دوره دارای شناسه می باشد.

***لینک ورود به کارگاه آنلاین***

لطفا در زمان تعیین شده مراجعه فرمایید.

 

در صورت داشتن هر گونه سوال با شماره زیر تماس حاصل فرمایید:

09177720923

 

 

مخاطبین رویداد

 

 

ویژه اساتید

و

کارکنان

در

واحدها و مراکز آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر

 

مدرسان و سخنرانان رویداد
دکتر معصومه طباطبایی
مدرس حوزه و دانشگاه
جلسات رویداد
زمان برگزاری
زمان جلسه
یک شنبه 22 تیر 1399
ساعت 10:00
ساعت 12:00
لینک کوتاه رویداد
نظر شما در مورد رویداد

5 / 0

::: تجربه مهم است :::
**********************
تیم طراحی و اجرایی کاروپ با تجربه اجرای بیش از 800 رویداد داخلی و بین المللی در زمينه هاي برگزاري رويدادهاي مختلف، آماده ارائه مشاوره برای برگزاری و اجراي هر چه بهتر رویداد شما می باشد.
در حال حاضر تیم اجرایی مجرب و متخصص کاروپ این قابلیت را دارد تا در برگزاری كليه وبينارها، رویداد ها، دوره های تخصصی، کارگاههای آموزشی، همایش ها، سمینارها، نشست ها، گردهمایی ها و نمایشگاه های ملي و بین المللی همراه شما باشد.
**********************************
برگزاری یک رویداد حرفه‌ای آسان نیست، کاروپ اين آمادگي را داراست تا مشکلات عدیده برگزارکنندگان را حل نموده و با ارایه راه حل هاي اتوماتیک، سريع و سيستمي امور را تسریع و تسهیل بخشد. مجموعه كاروپ، از مرحله ایده و شروع رویداد شما تا پس از برگزاری آن رویداد با خدمات و سرویس های مختلف در کنار شما بوده تا بهترین تجربه برگزاري يك رويداد به مخاطبان شما ارائه شود.
**********************************
شايان ذكر است سيستم"کاروپ" یکی از قویترین و کاملترین سیستم هاي مدیریت محتوای آنلاین است که در سامانه برگزاري رويداد آن به راحتي هم می توانید يك رویداد را برگزار كنيد و هم اينكه در ساير رویدادها شرکت نماييد. اين پلتفرم تمام نیازمندیهای لازم برای برگزاری یک رویداد حضوری و يا غیرحضوری را در اختیار شما قرار مي دهد تا با خیالی راحت و آسوده به انجام امور خود بپردازید. ضمناً می توانید با بسته های اطلاع رسانی، تبلیغاتی و بازاريابي ويژه و کاملا تخصصی برگزاری رویداد کاملا متفاوت و موفق تري را داشته باشید!
**********************************
"کاروپ" (کارگروه اثرگذار رونق و پرورش کسب و کار، مهارت و خلاقیت)
::: مرجع برگزاري وبينارها و رويدادها :::