شروع رویداد : جمعه 23 مهر 1400 - ساعت 17:00
مدت زمان رویداد : 1 ساعت و 15 دقیقه
افزودن به تقویم
بلیت های رویداد
هزینه
ثبت نام در وبینار
قابل خرید از سه شنبه 20 مهر 1400 ساعت 00:01 تا جمعه 23 مهر 1400 ساعت 17:30
توضیحات رویداد

وبینار "چگونه فرزند شاد داشته باشیم" طی یک جلسه به صورت آنلاین توسط پژوهش سرای دانش آموزی شهید خوشبخت بوشهر برگزار می گردد. مدرس این وبینار سرکار خانم "سمیه یزدانپناه" روانشناس و بازی درمانگر هستند. مخاطبین این وبینار والدین گرامی و فرزندان عزیز 2 تا 16 ساله می باشند.  

سرفصل رویداد

- چگونگی داشتن فرزند شاد
- تشخیص فرزندپروری های سمی
-آموزش مهارت همدلی

مخاطبین رویداد

والدین گرامی و فرزندان عزیز 2 تا 16 سال

مدرسان و سخنرانان رویداد
سمیه یزدانپناه
روانشناس و بازی درمانگر
جلسات رویداد
زمان برگزاری
جلسه
جمعه 23 مهر 1400
ساعت 17:00
ساعت 18:15
برگزارکنندگان رویداد
پژوهشسرای شهید خوشبخت بوشهر
اداره آموزش و پرورش
لینک کوتاه رویداد
نظر شما در مورد رویداد

5 / 0

::: تجربه مهم است :::
**********************
تیم طراحی و اجرایی کاروپ با تجربه اجرای بیش از 800 رویداد داخلی و بین المللی در زمينه هاي برگزاري رويدادهاي مختلف، آماده ارائه مشاوره برای برگزاری و اجراي هر چه بهتر رویداد شما می باشد.
در حال حاضر تیم اجرایی مجرب و متخصص کاروپ این قابلیت را دارد تا در برگزاری كليه وبينارها، رویداد ها، دوره های تخصصی، کارگاههای آموزشی، همایش ها، سمینارها، نشست ها، گردهمایی ها و نمایشگاه های ملي و بین المللی همراه شما باشد.
**********************************
برگزاری یک رویداد حرفه‌ای آسان نیست، کاروپ اين آمادگي را داراست تا مشکلات عدیده برگزارکنندگان را حل نموده و با ارایه راه حل هاي اتوماتیک، سريع و سيستمي امور را تسریع و تسهیل بخشد. مجموعه كاروپ، از مرحله ایده و شروع رویداد شما تا پس از برگزاری آن رویداد با خدمات و سرویس های مختلف در کنار شما بوده تا بهترین تجربه برگزاري يك رويداد به مخاطبان شما ارائه شود.
**********************************
شايان ذكر است سيستم"کاروپ" یکی از قویترین و کاملترین سیستم هاي مدیریت محتوای آنلاین است که در سامانه برگزاري رويداد آن به راحتي هم می توانید يك رویداد را برگزار كنيد و هم اينكه در ساير رویدادها شرکت نماييد. اين پلتفرم تمام نیازمندیهای لازم برای برگزاری یک رویداد حضوری و يا غیرحضوری را در اختیار شما قرار مي دهد تا با خیالی راحت و آسوده به انجام امور خود بپردازید. ضمناً می توانید با بسته های اطلاع رسانی، تبلیغاتی و بازاريابي ويژه و کاملا تخصصی برگزاری رویداد کاملا متفاوت و موفق تري را داشته باشید!
**********************************
"کاروپ" (کارگروه اثرگذار رونق و پرورش کسب و کار، مهارت و خلاقیت)
::: مرجع برگزاري وبينارها و رويدادها :::