شروع رویداد : یک شنبه 19 مرداد 1399 - ساعت 10:00
مدت زمان رویداد : 3 ساعت
افزودن به تقویم
بلیت های رویداد
هزینه
شرکت در رویداد
قابل خرید از پنج شنبه 16 مرداد 1399 ساعت 00:01 تا یک شنبه 19 مرداد 1399 ساعت 11:00
توضیحات رویداد

نشست وبیناری و حضوری آشنایی با مباحث بیمه ای در شرکت ها مخصوص استان بوشهر توسط اقای حسین ابراهیمی رییس و کارشناس ارشد حسابرسی سازمان تامین اجتماعی استان بوشهر تدریس می شود.

 

 

سرفصل رویداد

 

سرفصل های دوره:

 

- انواع قراردادها و نحوه محاسبه ضریب بیمه ای

- معرفی بخشنام های جدید بیمه ای

- نحوه حسابرسی دفتر و تکالیف اشخاص حقوقی

 

مخاطبین رویداد

شرکت های فعال در استان بوشهر

مدرسان و سخنرانان رویداد
حسین ابراهیمی
کارشناس ارشد حسابرسی سازمان تامین اجتماعی استان بوشهر
جلسات رویداد
زمان برگزاری
برگزاری جلسه
یک شنبه 19 مرداد 1399
ساعت 10:00
ساعت 13:00
برگزارکنندگان رویداد
لینک کوتاه رویداد
نظر شما در مورد رویداد

5 / 0

تجربه مهم است. تیم طراحی و اجرایی کاروپ با تجربه اجرای بیش از 800 رویداد داخلی و بین المللی، آماده ارائه مشاوره برای برگزاری رویداد شما هستند. تیم اجرایی کاروپ نیز می تواند همراه شما در برگزاری رویداد ها و همایش ها و نمایشگاه های بین المللی باشد. برگزاری یک رویداد حرفه‌ای آسان نیست. کاروپ آمده است تا مشکلات بزرگ برگزارکنندگان را حل کند. از مرحله ایده رویداد شما تا پس از برگزاری رویداد شما با خدمات و سرویس های مختلف در خدمت شما هستیم تا بهترین تجربه را به مخاطبان شما ارائه نماییم.
کاروپ (کارگروه اثرگذار رونق و پرورش کسب و کار، مهارت و خلاقیت) یکی از قویترین و کاملترین سیستم مدیریت محتوای آنلاین است که در آن هم می توانید رویداد برگزار و هم در رویدادها شرکت کنید! کاروپ تمام نیازمندیهای لازم برای برگزاری یک رویداد حضوری و غیرحضوری را در اختیار شما قرار خواهد داد تا با خیالی راحت و آسوده به انجام امور خود بپردازید ! ضمناً می توانید با بسته های اطلاع رسانی و تبلیغاتی کاملا تخصصی برگزاری رویداد کاملا متفاوت و موفقی را داشته باشید !