شروع رویداد : یک شنبه 09 آبان 1400 - ساعت 16:30
مدت زمان رویداد : 4 ساعت
افزودن به تقویم
بلیت های رویداد
هزینه
ثبت نام زودهنگام در دوره
قابل خرید از سه شنبه 13 مهر 1400 ساعت 08:00 تا پنج شنبه 15 مهر 1400 ساعت 17:00
ثبت نام عادی در دوره
قابل خرید از چهارشنبه 14 مهر 1400 ساعت 08:00 تا یک شنبه 25 مهر 1400 ساعت 17:00
توضیحات رویداد

این دوره آموزشی جهت ارتقا اطلاعات عمومی و حقوقی و سطح معلومات خانواده ها و آشنایی آنها با اصول و مبانی دعاوی حقوقی خانواده ها و زوجین برگزار می گردد.

 

این دوره آموزشی به صورت مجازی و از سری وبینارهای آموزشی پرمتقاضی در جامعه می باشد که توسط کارگروه حقوقی دانشگاه آزاد اسلامی پیشنهاد گردیده و توسط یکی از اساتید مجرب در حوزه دانشگاه و حوزه وکالت تدریس می گردد.

 

شرکت کنندگان در این دوره با اصول و مبانی دعاوی خانوادگی و تشریح آن آشنایی پیدا کرده و در پایان جلسه به برخی سوالات مرتبط و مهم پاسخ داده خواهد شد.

 

برخی وبینار های مربوط به سایر موارد تکمیلی و مرتبط با مباحث حقوقی جهت ارتقا اطلاعات عمومی و حقوقی در دوره های آتی "کارگروه حقوق و مشاوره حقوقی" درنظر گرفته شده است که شرکت برای عموم مردم آزاد است.

 

سرفصل رویداد

 

آشنایی با انواع دعاوی حقوقی

 

ارتقا اطلاعات عمومی حقوقی

 

بررسی حقوق و تکالیف زوجین

 

شرح انواع دعاوی خانوادگی

 

بررسی نحوه طرح و پیگیری دعاوی در مراجع قضایی

مخاطبین رویداد

دانشجویان رشته حقوق

 

اساتید و علاقه مندان

 

خانواده ها و عموم مردم

 

 

مدرسان و سخنرانان رویداد
علی بازیار
وکیل دادگستری و مدرس دانشگاه
جلسات رویداد
زمان برگزاری
جلسه اول
یک شنبه 09 آبان 1400
ساعت 16:30
ساعت 18:30
جلسه دوم
دوشنبه 10 آبان 1400
ساعت 16:30
ساعت 18:30
برگزارکنندگان رویداد
دانشگاه آزاد اسلامی
پژوهش و فناوری
لینک کوتاه رویداد
نظر شما در مورد رویداد

5 / 0

::: تجربه مهم است :::
**********************
تیم طراحی و اجرایی کاروپ با تجربه اجرای بیش از 800 رویداد داخلی و بین المللی در زمينه هاي برگزاري رويدادهاي مختلف، آماده ارائه مشاوره برای برگزاری و اجراي هر چه بهتر رویداد شما می باشد.
در حال حاضر تیم اجرایی مجرب و متخصص کاروپ این قابلیت را دارد تا در برگزاری كليه وبينارها، رویداد ها، دوره های تخصصی، کارگاههای آموزشی، همایش ها، سمینارها، نشست ها، گردهمایی ها و نمایشگاه های ملي و بین المللی همراه شما باشد.
**********************************
برگزاری یک رویداد حرفه‌ای آسان نیست، کاروپ اين آمادگي را داراست تا مشکلات عدیده برگزارکنندگان را حل نموده و با ارایه راه حل هاي اتوماتیک، سريع و سيستمي امور را تسریع و تسهیل بخشد. مجموعه كاروپ، از مرحله ایده و شروع رویداد شما تا پس از برگزاری آن رویداد با خدمات و سرویس های مختلف در کنار شما بوده تا بهترین تجربه برگزاري يك رويداد به مخاطبان شما ارائه شود.
**********************************
شايان ذكر است سيستم"کاروپ" یکی از قویترین و کاملترین سیستم هاي مدیریت محتوای آنلاین است که در سامانه برگزاري رويداد آن به راحتي هم می توانید يك رویداد را برگزار كنيد و هم اينكه در ساير رویدادها شرکت نماييد. اين پلتفرم تمام نیازمندیهای لازم برای برگزاری یک رویداد حضوری و يا غیرحضوری را در اختیار شما قرار مي دهد تا با خیالی راحت و آسوده به انجام امور خود بپردازید. ضمناً می توانید با بسته های اطلاع رسانی، تبلیغاتی و بازاريابي ويژه و کاملا تخصصی برگزاری رویداد کاملا متفاوت و موفق تري را داشته باشید!
**********************************
"کاروپ" (کارگروه اثرگذار رونق و پرورش کسب و کار، مهارت و خلاقیت)
::: مرجع برگزاري وبينارها و رويدادها :::