شروع رویداد : دوشنبه 01 آذر 1400 - ساعت 20:00
مدت زمان رویداد : 3 ساعت
افزودن به تقویم
بلیت های رویداد
هزینه
ثبت نام در وبینار
قابل خرید از سه شنبه 25 آبان 1400 ساعت 08:00 تا یک شنبه 30 آبان 1400 ساعت 22:00
توضیحات رویداد

 

این دوره آموزشی جهت آشنایی و افزایش آگاهی در زمینه ارگونومی و زندگی سالم در محیط کار با رویکرد فعالیت بدنی به صورت آنلاین برگزار می گردد و توسط یکی از اساتید دانشگاهی تدریس می شود.

سرفصل رویداد

 

 

جلوگیری از ناهنجاری های مربوط به ساختار قامتی ارگونومی

 

و

 

جلوگیری از آسیب های اسکلتی

 

 

مخاطبین رویداد

 

کارمندان

 

دانشجویان

 

صنعتگران

 

علاقه مندان

 

مدرسان و سخنرانان رویداد
دکتر شیخیانی
مدرس دانشگاه
جلسات رویداد
زمان برگزاری
برگزاری وبینار
دوشنبه 01 آذر 1400
ساعت 20:00
ساعت 23:00
لینک کوتاه رویداد
نظر شما در مورد رویداد

5 / 0

::: تجربه مهم است :::
**********************
تیم طراحی و اجرایی کاروپ با تجربه اجرای بیش از 800 رویداد داخلی و بین المللی در زمينه هاي برگزاري رويدادهاي مختلف، آماده ارائه مشاوره برای برگزاری و اجراي هر چه بهتر رویداد شما می باشد.
در حال حاضر تیم اجرایی مجرب و متخصص کاروپ این قابلیت را دارد تا در برگزاری كليه وبينارها، رویداد ها، دوره های تخصصی، کارگاههای آموزشی، همایش ها، سمینارها، نشست ها، گردهمایی ها و نمایشگاه های ملي و بین المللی همراه شما باشد.
**********************************
برگزاری یک رویداد حرفه‌ای آسان نیست، کاروپ اين آمادگي را داراست تا مشکلات عدیده برگزارکنندگان را حل نموده و با ارایه راه حل هاي اتوماتیک، سريع و سيستمي امور را تسریع و تسهیل بخشد. مجموعه كاروپ، از مرحله ایده و شروع رویداد شما تا پس از برگزاری آن رویداد با خدمات و سرویس های مختلف در کنار شما بوده تا بهترین تجربه برگزاري يك رويداد به مخاطبان شما ارائه شود.
**********************************
شايان ذكر است سيستم"کاروپ" یکی از قویترین و کاملترین سیستم هاي مدیریت محتوای آنلاین است که در سامانه برگزاري رويداد آن به راحتي هم می توانید يك رویداد را برگزار كنيد و هم اينكه در ساير رویدادها شرکت نماييد. اين پلتفرم تمام نیازمندیهای لازم برای برگزاری یک رویداد حضوری و يا غیرحضوری را در اختیار شما قرار مي دهد تا با خیالی راحت و آسوده به انجام امور خود بپردازید. ضمناً می توانید با بسته های اطلاع رسانی، تبلیغاتی و بازاريابي ويژه و کاملا تخصصی برگزاری رویداد کاملا متفاوت و موفق تري را داشته باشید!
**********************************
"کاروپ" (کارگروه اثرگذار رونق و پرورش کسب و کار، مهارت و خلاقیت)
::: مرجع برگزاري وبينارها و رويدادها :::