شروع رویداد : پنج شنبه 27 آذر 1399 - ساعت 16:00
مدت زمان رویداد : 8 ساعت
افزودن به تقویم
بلیت های رویداد
هزینه
خرید بلیت با هماهنگی بخش ورزش شهرک پردیس جم
قابل خرید از دوشنبه 24 آذر 1399 ساعت 13:00 تا پنج شنبه 27 آذر 1399 ساعت 15:55
توضیحات رویداد

اين وبینار آموزشی روشهای ساده و کاربردی برای اندازه گیری و ارزیابی ترکیب بدنی، چاقی و تناسب اندام  (کارگاه تخصصی جهت ارتقاء دانش ویژه مربیان ورزشی شهرک پردیس جم) برگزار مي گردد.

سرفصل رویداد

 

- اندازه گیری و ارزیابی

- ترکیب بدن

- چاقی

- تناسب اندام 

 

 

مخاطبین رویداد

 

مربیان ورزشی شهرک پردیس جم

مدرسان و سخنرانان رویداد
دكتر محمدعلی آذربايجاني
عضو هيات علمي دانشگاه
جلسات رویداد
زمان برگزاری
جلسه اول وبینار
پنج شنبه 27 آذر 1399
ساعت 16:00
ساعت 20:00
جلسه اول وبینار
جمعه 28 آذر 1399
ساعت 16:00
ساعت 20:00
برگزارکنندگان رویداد
شرکت عملیات غیرصنعتی پازارگاد
امور ورزش شهرک پردیس
لینک کوتاه رویداد
نظر شما در مورد رویداد

5 / 0

تجربه مهم است. تیم طراحی و اجرایی کاروپ با تجربه اجرای بیش از 800 رویداد داخلی و بین المللی، آماده ارائه مشاوره برای برگزاری رویداد شما هستند. تیم اجرایی کاروپ نیز می تواند همراه شما در برگزاری رویداد ها و همایش ها و نمایشگاه های بین المللی باشد. برگزاری یک رویداد حرفه‌ای آسان نیست. کاروپ آمده است تا مشکلات بزرگ برگزارکنندگان را حل کند. از مرحله ایده رویداد شما تا پس از برگزاری رویداد شما با خدمات و سرویس های مختلف در خدمت شما هستیم تا بهترین تجربه را به مخاطبان شما ارائه نماییم.
کاروپ (کارگروه اثرگذار رونق و پرورش کسب و کار، مهارت و خلاقیت) یکی از قویترین و کاملترین سیستم مدیریت محتوای آنلاین است که در آن هم می توانید رویداد برگزار و هم در رویدادها شرکت کنید! کاروپ تمام نیازمندیهای لازم برای برگزاری یک رویداد حضوری و غیرحضوری را در اختیار شما قرار خواهد داد تا با خیالی راحت و آسوده به انجام امور خود بپردازید ! ضمناً می توانید با بسته های اطلاع رسانی و تبلیغاتی کاملا تخصصی برگزاری رویداد کاملا متفاوت و موفقی را داشته باشید !