شروع رویداد : چهارشنبه 28 آبان 1399 - ساعت 14:00
مدت زمان رویداد : 3 ساعت
افزودن به تقویم
بلیت های رویداد
هزینه
هزینه شرکت در وبینار
قابل خرید از دوشنبه 19 آبان 1399 ساعت 10:00 تا پنج شنبه 29 آبان 1399 ساعت 14:15
هزینه شرکت در وبینار با دریافت گواهی
قابل خرید از دوشنبه 19 آبان 1399 ساعت 10:00 تا پنج شنبه 29 آبان 1399 ساعت 14:15
توضیحات رویداد

شبکه ­های هوشمند الکتریکی نقش اساسی در تغییر فلسفه مهندسی انرژی الکتریکی دارند. در ساختار شبکه سنتی، تولید انرژی الکتریکی می ­بایست تحت هر شرایطی متناسب با میزان تقاضا کنترل گردد ، اما با معرفی شبکه های هوشمند، مشتریان انرژی الکتریکی را به همان اندازه که قبلاً از واحدهای تولیدی سفارش داده اند مصرف می­ نمایند. ابزاری که برای دستیابی به این استراتژی بکار می ­رود پاسخگویی تقاضا (DR) است.DR می­تواند الگوی مصرف انرژی الکتریکی مشترکان برق را تغییر دهد، تا نقاط پیک در منحنی مصرف که منجر به هزینه های اضافی ناشی از افزایش تولید در دوره های پیک بار می شود از بین رفته و قابلیت اطمینان سیستم قدرت افزایش یابد..

 

سرفصل رویداد

- ضرورت و اهمیت اجرای برنامه های پاسخگویی بار

- معرفی برنامه های پاسخگویی بار

- تجربیات جهانی (ایران و سطح بین الملل)برنامه های پاسخگویی بار

مخاطبین رویداد

دانشجویان مهندسی برق

کارشناسان شرکت توزیع نیروی برق

محققین دانشگاهی و صنعتی حوزه بازار برق

مدرسان و سخنرانان رویداد
سعید جعفری
مدرس دانشگاه و دانشجوی دکتری برق قدرت(رساله : هاب انرژی) سوابق شغلی:(کارشناس لوازم اندازه گیری مشترکین سنگین -کارشناس کنترل کیفیت تجهیزات-کارشناس دفتر انرژی های نو و تولید پراکنده) شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر
جلسات رویداد
زمان برگزاری
جلسه تست ورود به کلاس
چهارشنبه 28 آبان 1399
ساعت 14:00
ساعت 15:00
ارزیابی و مقایسه برنامه های پاسخگویی بار در بازار برق ایران و بین الملل
پنج شنبه 29 آبان 1399
ساعت 14:00
ساعت 16:00
برگزارکنندگان رویداد
دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنگستان
دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنگستان (اهرم)
لینک کوتاه رویداد
نظر شما در مورد رویداد

5 / 0

تجربه مهم است. تیم طراحی و اجرایی کاروپ با تجربه اجرای بیش از 800 رویداد داخلی و بین المللی، آماده ارائه مشاوره برای برگزاری رویداد شما هستند. تیم اجرایی کاروپ نیز می تواند همراه شما در برگزاری رویداد ها و همایش ها و نمایشگاه های بین المللی باشد. برگزاری یک رویداد حرفه‌ای آسان نیست. کاروپ آمده است تا مشکلات بزرگ برگزارکنندگان را حل کند. از مرحله ایده رویداد شما تا پس از برگزاری رویداد شما با خدمات و سرویس های مختلف در خدمت شما هستیم تا بهترین تجربه را به مخاطبان شما ارائه نماییم.
کاروپ (کارگروه اثرگذار رونق و پرورش کسب و کار، مهارت و خلاقیت) یکی از قویترین و کاملترین سیستم مدیریت محتوای آنلاین است که در آن هم می توانید رویداد برگزار و هم در رویدادها شرکت کنید! کاروپ تمام نیازمندیهای لازم برای برگزاری یک رویداد حضوری و غیرحضوری را در اختیار شما قرار خواهد داد تا با خیالی راحت و آسوده به انجام امور خود بپردازید ! ضمناً می توانید با بسته های اطلاع رسانی و تبلیغاتی کاملا تخصصی برگزاری رویداد کاملا متفاوت و موفقی را داشته باشید !