شروع رویداد : چهارشنبه 28 آبان 1399 - ساعت 14:00
مدت زمان رویداد : 3 ساعت
افزودن به تقویم
بلیت های رویداد
هزینه
هزینه شرکت در وبینار
قابل خرید از دوشنبه 19 آبان 1399 ساعت 10:00 تا پنج شنبه 29 آبان 1399 ساعت 14:15
هزینه شرکت در وبینار با دریافت گواهی
قابل خرید از دوشنبه 19 آبان 1399 ساعت 10:00 تا پنج شنبه 29 آبان 1399 ساعت 14:15
توضیحات رویداد

شبکه ­های هوشمند الکتریکی نقش اساسی در تغییر فلسفه مهندسی انرژی الکتریکی دارند. در ساختار شبکه سنتی، تولید انرژی الکتریکی می ­بایست تحت هر شرایطی متناسب با میزان تقاضا کنترل گردد ، اما با معرفی شبکه های هوشمند، مشتریان انرژی الکتریکی را به همان اندازه که قبلاً از واحدهای تولیدی سفارش داده اند مصرف می­ نمایند. ابزاری که برای دستیابی به این استراتژی بکار می ­رود پاسخگویی تقاضا (DR) است.DR می­تواند الگوی مصرف انرژی الکتریکی مشترکان برق را تغییر دهد، تا نقاط پیک در منحنی مصرف که منجر به هزینه های اضافی ناشی از افزایش تولید در دوره های پیک بار می شود از بین رفته و قابلیت اطمینان سیستم قدرت افزایش یابد..

 

سرفصل رویداد

- ضرورت و اهمیت اجرای برنامه های پاسخگویی بار

- معرفی برنامه های پاسخگویی بار

- تجربیات جهانی (ایران و سطح بین الملل)برنامه های پاسخگویی بار

مخاطبین رویداد

دانشجویان مهندسی برق

کارشناسان شرکت توزیع نیروی برق

محققین دانشگاهی و صنعتی حوزه بازار برق

مدرسان و سخنرانان رویداد
سعید جعفری
مدرس دانشگاه و دانشجوی دکتری برق قدرت(رساله : هاب انرژی) سوابق شغلی:(کارشناس لوازم اندازه گیری مشترکین سنگین -کارشناس کنترل کیفیت تجهیزات-کارشناس دفتر انرژی های نو و تولید پراکنده) شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر
جلسات رویداد
زمان برگزاری
جلسه تست ورود به کلاس
چهارشنبه 28 آبان 1399
ساعت 14:00
ساعت 15:00
ارزیابی و مقایسه برنامه های پاسخگویی بار در بازار برق ایران و بین الملل
پنج شنبه 29 آبان 1399
ساعت 14:00
ساعت 16:00
برگزارکنندگان رویداد
دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنگستان
دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنگستان (اهرم)
لینک کوتاه رویداد
نظر شما در مورد رویداد

5 / 0

::: تجربه مهم است :::
**********************
تیم طراحی و اجرایی کاروپ با تجربه اجرای بیش از 800 رویداد داخلی و بین المللی در زمينه هاي برگزاري رويدادهاي مختلف، آماده ارائه مشاوره برای برگزاری و اجراي هر چه بهتر رویداد شما می باشد.
در حال حاضر تیم اجرایی مجرب و متخصص کاروپ این قابلیت را دارد تا در برگزاری كليه وبينارها، رویداد ها، دوره های تخصصی، کارگاههای آموزشی، همایش ها، سمینارها، نشست ها، گردهمایی ها و نمایشگاه های ملي و بین المللی همراه شما باشد.
**********************************
برگزاری یک رویداد حرفه‌ای آسان نیست، کاروپ اين آمادگي را داراست تا مشکلات عدیده برگزارکنندگان را حل نموده و با ارایه راه حل هاي اتوماتیک، سريع و سيستمي امور را تسریع و تسهیل بخشد. مجموعه كاروپ، از مرحله ایده و شروع رویداد شما تا پس از برگزاری آن رویداد با خدمات و سرویس های مختلف در کنار شما بوده تا بهترین تجربه برگزاري يك رويداد به مخاطبان شما ارائه شود.
**********************************
شايان ذكر است سيستم"کاروپ" یکی از قویترین و کاملترین سیستم هاي مدیریت محتوای آنلاین است که در سامانه برگزاري رويداد آن به راحتي هم می توانید يك رویداد را برگزار كنيد و هم اينكه در ساير رویدادها شرکت نماييد. اين پلتفرم تمام نیازمندیهای لازم برای برگزاری یک رویداد حضوری و يا غیرحضوری را در اختیار شما قرار مي دهد تا با خیالی راحت و آسوده به انجام امور خود بپردازید. ضمناً می توانید با بسته های اطلاع رسانی، تبلیغاتی و بازاريابي ويژه و کاملا تخصصی برگزاری رویداد کاملا متفاوت و موفق تري را داشته باشید!
**********************************
"کاروپ" (کارگروه اثرگذار رونق و پرورش کسب و کار، مهارت و خلاقیت)
::: مرجع برگزاري وبينارها و رويدادها :::