شروع رویداد : پنج شنبه 18 دی 1399 - ساعت 15:00
مدت زمان رویداد : 3 ساعت
افزودن به تقویم
بلیت های رویداد
هزینه
بلیط عادی
قابل خرید از سه شنبه 16 دی 1399 ساعت 14 تا پنج شنبه 18 دی 1399 ساعت 11:00
بلیط (جهت صدور گواهی)
قابل خرید از دوشنبه 10 آذر 1399 ساعت 20:00 تا چهارشنبه 17 دی 1399 ساعت 16:00
توضیحات رویداد

در اقتصاد دانش محور دانشگاهها در کنار تولید، انتقال و ترویج علم، دست به تجاری سازی علم نیز می زنند. تجاری سازی اغلب با فروش، بازاریابی یا توسعه کسب و کار اشتباه گرفته می شود. فرایند تجاری سازی دارای سه جنبه کلیدی است. با ورود به عصر اطلاعات و تبدیل شدن جوامع سنتی و صنعتی به جوامع اطلاعاتی، منبع قدرت از نیروی بازو و ماده و انرژی، به دانش انتقال یافته است. در واقع نقش دانشگاهها به عنوان یکی از نهادهای عمده تولید دانش، در حال تغییر و تحول است. دانشگاهها نیز به عنوان یک سازمان، و به عنوان جزئی اساسی از اجزای جامعه، می بایست توجه و تمرکز ویژه ای بر کارآفرینی اقتصادی داشته باشند. تجاری سازی یک محصول تنها زمانی موفق خواهد بود که قبل از آن به این سوالات پاسخ داده شود، چرا، چه چیز، چه زمان، کجا، برای چه کسی، چگونه و چه کسی؟ چرا، به فرصت مورد هدف در تجاری سازی، چه چیز، به ایده محصولی که مناسب فرصت موردنظر است. تاسیس مراکز رشد، پارک های فن آوری و ... از جمله نمادهای تجاری سازی دانش در اقتصاد هستند. تجاری سازی را می توان به عنوان فرایند تبدیل دانش تئوریک موجود در نهادهای دانشگاهی به برخی انواع فعالیتهای اقتصادی تعریف کرد محققین مدل هایی را برای فرایند انتقال تجاری دانش، ارائه کرده اند.

سرفصل رویداد

-نحوه ی شناسایی پژوهش ها با قابلیت تجاری سازی

_فرایند تبدیل ایده به محصول تجاری سازی

_الزامات تجاری سازی

مخاطبین رویداد

دانشجویان و پژوهشگران

مدرسان و سخنرانان رویداد
دکتر حسن مزارعی
هیات علمی دانشگاه، مدير پژوهش دانشگاه، ارزياب شركت هاي دانش بنيان
جلسات رویداد
زمان برگزاری
برگزاري وبينار
پنج شنبه 18 دی 1399
ساعت 15:00
ساعت 18:00
برگزارکنندگان رویداد
لینک کوتاه رویداد
نظر شما در مورد رویداد

5 / 0

::: تجربه مهم است :::
**********************
تیم طراحی و اجرایی کاروپ با تجربه اجرای بیش از 800 رویداد داخلی و بین المللی در زمينه هاي برگزاري رويدادهاي مختلف، آماده ارائه مشاوره برای برگزاری و اجراي هر چه بهتر رویداد شما می باشد.
در حال حاضر تیم اجرایی مجرب و متخصص کاروپ این قابلیت را دارد تا در برگزاری كليه وبينارها، رویداد ها، دوره های تخصصی، کارگاههای آموزشی، همایش ها، سمینارها، نشست ها، گردهمایی ها و نمایشگاه های ملي و بین المللی همراه شما باشد.
**********************************
برگزاری یک رویداد حرفه‌ای آسان نیست، کاروپ اين آمادگي را داراست تا مشکلات عدیده برگزارکنندگان را حل نموده و با ارایه راه حل هاي اتوماتیک، سريع و سيستمي امور را تسریع و تسهیل بخشد. مجموعه كاروپ، از مرحله ایده و شروع رویداد شما تا پس از برگزاری آن رویداد با خدمات و سرویس های مختلف در کنار شما بوده تا بهترین تجربه برگزاري يك رويداد به مخاطبان شما ارائه شود.
**********************************
شايان ذكر است سيستم"کاروپ" یکی از قویترین و کاملترین سیستم هاي مدیریت محتوای آنلاین است که در سامانه برگزاري رويداد آن به راحتي هم می توانید يك رویداد را برگزار كنيد و هم اينكه در ساير رویدادها شرکت نماييد. اين پلتفرم تمام نیازمندیهای لازم برای برگزاری یک رویداد حضوری و يا غیرحضوری را در اختیار شما قرار مي دهد تا با خیالی راحت و آسوده به انجام امور خود بپردازید. ضمناً می توانید با بسته های اطلاع رسانی، تبلیغاتی و بازاريابي ويژه و کاملا تخصصی برگزاری رویداد کاملا متفاوت و موفق تري را داشته باشید!
**********************************
"کاروپ" (کارگروه اثرگذار رونق و پرورش کسب و کار، مهارت و خلاقیت)
::: مرجع برگزاري وبينارها و رويدادها :::