# شما قبلا این رویداد را ثبت نام نموده اید !
شروع رویداد : پنج شنبه 20 آذر 1399 - ساعت 14:00
مدت زمان رویداد : 11 ساعت
افزودن به تقویم
بلیت های رویداد
هزینه
# شما قبلا این رویداد را ثبت نام نموده اید !
توضیحات رویداد

این سمینار آموزشی به صورت مجازی و توسط اداره کل ورزش و جوانان و هیات بدنسازي و پرورش اندام استان بوشهر برگزار خواهد گردید. این دوره دارای 50 امتیاز آموزشی می باشد.

 

این دوره‌ پیش نیاز حضور مربیان برای شرکت در دوره‌های علمی و تخصصی مربیگری است و به منظور افزایش توان علمی مربیان مختلف رشته‌های ورزشی با حضور اساتید مجرب علوم ورزشی دانشگاه ها برگزار می‌شود.

 

 

قابل ذکر است متقاضیان حضور در این دوره‌ها با داشتن مهارت علمی و مدرک تحصیلی دیپلم می‌توانند در این کلاس‌ها ثبت نام کنند.

 

سرفصل رویداد

ثبت نام شركت كنندگان در اين وبسايت رايگان مي باشد و هزينه شركت در اين سمینار مبلغ  260 هزار تومان مي باشد كه به پيشنهاد هيات بدنسازي و پرورش اندام استان بوشهر به صورت فيش به حساب هيات واريز مي گردد.

 

جهت هماهنگي هاي ثبت نام با شماره  09392016202  تماس حاصل فرماييد.

 

BOUSHEHR_BB   

 

مخاطبین رویداد

 

 

ورزشکاران

 

بازیکنان

 

دانشجویان

 

علاقمندان

 

 

مدرسان و سخنرانان رویداد
جلسات رویداد
زمان برگزاری
جلسه اول سمینار
پنج شنبه 20 آذر 1399
ساعت 14:00
ساعت 19:00
جلسه دوم سمینار
جمعه 21 آذر 1399
ساعت 14:00
ساعت 20:00
برگزارکنندگان رویداد
لینک کوتاه رویداد
نظر شما در مورد رویداد

5 / 0

تجربه مهم است. تیم طراحی و اجرایی کاروپ با تجربه اجرای بیش از 800 رویداد داخلی و بین المللی، آماده ارائه مشاوره برای برگزاری رویداد شما هستند. تیم اجرایی کاروپ نیز می تواند همراه شما در برگزاری رویداد ها و همایش ها و نمایشگاه های بین المللی باشد. برگزاری یک رویداد حرفه‌ای آسان نیست. کاروپ آمده است تا مشکلات بزرگ برگزارکنندگان را حل کند. از مرحله ایده رویداد شما تا پس از برگزاری رویداد شما با خدمات و سرویس های مختلف در خدمت شما هستیم تا بهترین تجربه را به مخاطبان شما ارائه نماییم.
کاروپ (کارگروه اثرگذار رونق و پرورش کسب و کار، مهارت و خلاقیت) یکی از قویترین و کاملترین سیستم مدیریت محتوای آنلاین است که در آن هم می توانید رویداد برگزار و هم در رویدادها شرکت کنید! کاروپ تمام نیازمندیهای لازم برای برگزاری یک رویداد حضوری و غیرحضوری را در اختیار شما قرار خواهد داد تا با خیالی راحت و آسوده به انجام امور خود بپردازید ! ضمناً می توانید با بسته های اطلاع رسانی و تبلیغاتی کاملا تخصصی برگزاری رویداد کاملا متفاوت و موفقی را داشته باشید !