# شما قبلا این رویداد را ثبت نام نموده اید !
شروع رویداد : پنج شنبه 20 آذر 1399 - ساعت 14:00
مدت زمان رویداد : 2 روز و 11 ساعت
افزودن به تقویم
بلیت های رویداد
هزینه
# شما قبلا این رویداد را ثبت نام نموده اید !
توضیحات رویداد

این سمینار آموزشی به صورت مجازی و توسط اداره کل ورزش و جوانان و هیات بدنسازي و پرورش اندام استان بوشهر برگزار خواهد گردید. این دوره دارای 50 امتیاز آموزشی می باشد.

 

این دوره‌ پیش نیاز حضور مربیان برای شرکت در دوره‌های علمی و تخصصی مربیگری است و به منظور افزایش توان علمی مربیان مختلف رشته‌های ورزشی با حضور اساتید مجرب علوم ورزشی دانشگاه ها برگزار می‌شود.

 

 

قابل ذکر است متقاضیان حضور در این دوره‌ها با داشتن مهارت علمی و مدرک تحصیلی دیپلم می‌توانند در این کلاس‌ها ثبت نام کنند.

 

سرفصل رویداد

ثبت نام شركت كنندگان در اين وبسايت رايگان مي باشد و هزينه شركت در اين سمینار مبلغ  260 هزار تومان مي باشد كه به پيشنهاد هيات بدنسازي و پرورش اندام استان بوشهر به صورت فيش به حساب هيات واريز مي گردد.

 

جهت هماهنگي هاي ثبت نام با شماره  09392016202  تماس حاصل فرماييد.

 

BOUSHEHR_BB   

 

مخاطبین رویداد

 

 

ورزشکاران

 

بازیکنان

 

دانشجویان

 

علاقمندان

 

 

مدرسان و سخنرانان رویداد
جلسات رویداد
زمان برگزاری
جلسه اول سمینار
پنج شنبه 20 آذر 1399
ساعت 14:00
ساعت 19:00
جلسه دوم سمینار
جمعه 21 آذر 1399
ساعت 14:00
یک شنبه 21 آذر 1400
ساعت 20:00
برگزارکنندگان رویداد
لینک کوتاه رویداد
نظر شما در مورد رویداد

5 / 0

::: تجربه مهم است :::
**********************
تیم طراحی و اجرایی کاروپ با تجربه اجرای بیش از 800 رویداد داخلی و بین المللی در زمينه هاي برگزاري رويدادهاي مختلف، آماده ارائه مشاوره برای برگزاری و اجراي هر چه بهتر رویداد شما می باشد.
در حال حاضر تیم اجرایی مجرب و متخصص کاروپ این قابلیت را دارد تا در برگزاری كليه وبينارها، رویداد ها، دوره های تخصصی، کارگاههای آموزشی، همایش ها، سمینارها، نشست ها، گردهمایی ها و نمایشگاه های ملي و بین المللی همراه شما باشد.
**********************************
برگزاری یک رویداد حرفه‌ای آسان نیست، کاروپ اين آمادگي را داراست تا مشکلات عدیده برگزارکنندگان را حل نموده و با ارایه راه حل هاي اتوماتیک، سريع و سيستمي امور را تسریع و تسهیل بخشد. مجموعه كاروپ، از مرحله ایده و شروع رویداد شما تا پس از برگزاری آن رویداد با خدمات و سرویس های مختلف در کنار شما بوده تا بهترین تجربه برگزاري يك رويداد به مخاطبان شما ارائه شود.
**********************************
شايان ذكر است سيستم"کاروپ" یکی از قویترین و کاملترین سیستم هاي مدیریت محتوای آنلاین است که در سامانه برگزاري رويداد آن به راحتي هم می توانید يك رویداد را برگزار كنيد و هم اينكه در ساير رویدادها شرکت نماييد. اين پلتفرم تمام نیازمندیهای لازم برای برگزاری یک رویداد حضوری و يا غیرحضوری را در اختیار شما قرار مي دهد تا با خیالی راحت و آسوده به انجام امور خود بپردازید. ضمناً می توانید با بسته های اطلاع رسانی، تبلیغاتی و بازاريابي ويژه و کاملا تخصصی برگزاری رویداد کاملا متفاوت و موفق تري را داشته باشید!
**********************************
"کاروپ" (کارگروه اثرگذار رونق و پرورش کسب و کار، مهارت و خلاقیت)
::: مرجع برگزاري وبينارها و رويدادها :::