جهت اطلاع برگزار کنندگان رویدادها و وبینارها

*** برای ثبت رویداد یا وبینار در وبسایت “کاروپ” لطفا کلیه قوانین و مقررات را به‌ دقت مطالعه بفرماييد. ***

قوانین و مقررات عمومی در وبسایت “کاروپ”

1. در صورتی که از امکانات “کاروپ” برای تبلیغ، خرید و فروش کالا و خدمات (به جز بلیت وبینار و ویدئوی وبینار که در “کاروپ” قرار دارد)، انتشار اطلاعات دیگری غیر از اطلاعات وبینار استفاده شود و اطلاعات وبینار و برگزارکننده وبینار غیرواقعی و غیرقانونی باشد “کاروپ” می تواند نسبت به حذف صفحه‌ی ایجاد شده وبینار اقدام کرده و در صورت نیاز نسبت به پیگیری موضوع در مراجع قضایی اقدام کند.

2. کاربر می تواند درخواست عودت وجه خود رو در صورت برگزار نشدن وبینار یا تعوض تاریخ وبینار داشته باشد.

3. در صورتی که اطلاعات وبینار غیرواقعی و غیرقانونی باشد و مشخصات و تصویر برگزارکننده وبینار و سخنران وبینار نامشخص باشد، “کاروپ” می تواند وبینار مورد نظر را بر روی سایت منتشر نکند.

4. “کاروپ” با بررسی وبینارهای ایجاد شده و جمع آوری گزارش های کاربران سعی می کنید محتواهای خارج از چهارچوب قوانین و ضوابط بین المللی و جمهوری اسلامی ایران را پایش و در صورت مغایرت حذف کند.

5. برگزارکننده وبینار موظف است کلیه‌ی قوانین و ضوابط بین‌المللی و کشور جمهوری اسلامی ایران برای انتشار مطالب در اینترنت را در هنگام آماده سازی محتوای صفحه وبینار رعایت کند و مسئولیت محتوای تولید شده در هر وبینار بر عهده‌ی مدیر و برگزارکننده‌ی وبینار است و “کاروپ” هیچ مسئولیتی بابت محتوای وبینارها ندارد.

6. کلیه‌ محتوای ارسالی به “کاروپ”، اعم از متن، عکس، قیمت‌ بلیت ها، فایل، ویدئو و ... ابتدا توسط “کاروپ” بررسی شده و پذیرش یا رد درخواست ایجاد وبینار، حداکثر طی مدت 24 ساعت کاری انجام می‌شود و در صورت تایید وبینار شما بر روی وب سایت منتشر می شود.

7. “کاروپ” می‌تواند پیش و پس از انتشار وبینار تغییراتی اعم از اضافه یا حذف کل یا بخشی محتوا در آن اعمال کند به این شرط که چنین اصلاحاتی ناقض حقوق برگزار‌کننده و قوانین جاری کشور نبوده و تغییری بنیادین در توضیحات وبینار ایجاد نکند.

8. “کاروپ” برای دسترسی راحت به روم وبینار لینک روم را مستقیما در پنل مدیریت وبینارها قرار داده است ولی برگزارکننده نمی تواند صرفا کاربران ثبت نام شده را تنها با ارائه لینک روم وبینار به حضور در وبینار دعوت کند.

9. اگر برای برگزاری وبینارتان از بسته پشتیبانی “کاروپ” استفاده کنید پشتیبان مربوطه وبینار را ضبط می کند، راهنمای ضبط وبینار و استفاده از ابزارها در پنل مدیریت وبینار قرار داده شده است، اما اگر شما از این بسته استفاده نکنید مسئولیت ضبط وبینار با شما می باشد و “کاروپ” هیچگونه مسئولیتی در قبال ضبط شدن یا نشدن وبینار نخواهد داشت و شما موظف به ارسال ویدئوی وبینار به “کاروپ” تا حداکثر 5 روز پس از برگزاری وبینار هستید.

10. در صورتی که برای برگزاری وبینارتان از بسته پشتیبانی “کاروپ” استفاده نمی کنید حتما بایستی شماره تماسی را در اختیار “کاروپ” قرار دهید تا کاربرانی که در وبینار شما ثبت نام کرده اند در صورت بروز مشکل و یا داشتن سوالاتی در خصوص حضور در وبینار بتوانند با شما تماس بگیرند. شماره تماس شخصی که به عنوان پشتیبان وبینار در اختیار کاربران قرار می دهید باید در دسترس باشد و به همه تماس های کاربران پاسخ گو باشد در غیر این صورت “کاروپ” مجاز به اعمال محدودیت هایی برای مدیر یا مدیران و وبینار ذکر شده براساس صلاح دید خود است.

11. در صورتی که پشتیبانی وبینارتان توسط خودتان انجام می شود به هیچ وجه اجازه ندارید شماره تماس “کاروپ” را به عنوان پشتیبان در اختیار کاربرانتان قرار دهید. در صورت بروز مشکل یا نیاز به دریافت راهنمایی فقط پشتیبان وبینارتان می تواند با “کاروپ” تماس بگیرد نه کاربران شما.

12. برگزارکننده موظف است فقط در چهارچوب‌های پشتیبانی وبینار فقط در زمان‌های هماهنگ شده از پشتیبانی اختصاصی “کاروپ” استفاده کند و استفاده خارج از موارد ذکر شده شامل تماس‌های بی مورد، اد کردن پشتیبان اختصاصی “کاروپ” در گروه‌های شبکه‌های اجتماعی مصداق سوء استفاده است و در صورت تخلف، “کاروپ” مجاز به ایجاد محدودیت هایی برای برگزارکننده خواهد بود .

13. اگر در زمان ایجاد وبینارتان در توضیحات مربوط به صفحه معرفی وبینار ذکر کرده اید که ویدئوی وبینار در پنل کاربری شرکت کنندگان قرار خواهد گرفت شما موظف به ضبط و ارسال این ویدئو به “کاروپ” هستید و اگر فراموش کنید وبینار را ضبط کنید یا باید دوباره وبینار را به صورت خصوصی برگزار کرده و اقدام به ضبط نمایید و ویدئوی ضبط شده را به “کاروپ” ارسال نمایید و در صورت تخطی و عدم توجه، “کاروپ” مجاز است براساس صلاحدید خود بخش یا کل مبلغ دریافت شده از کاربران را به آنها عودت دهد یا اکانت برگزارکننده را دچار محدودیت‌هایی کند.

14. مدت زمان حضور فیلم ضبط شده وبینارهای خصوصی و وبینارهایی که فیلم آنها برای فروش نیست در پلتفرم وبیناری “کاروپ” حداکثر یک ماه از زمان پایان برگزاری وبیناراست، به همین جهت برگزارکنندگان این وبینارها حداکثر یک ماه زمان برای تهیه فلیم ضبط شده وبینار خود دارند و بیشتر از این زمان فیلم از روی سرور پاک خواهد شد.

15. برگزارکننده در صورت ثبت وبینار خود در “کاروپ” بایستی وبینار خود را به صورت زنده برگزار کند و به هیچ وجه اجازه پخش فایل ویدئویی وبینارهای ضبط شده را ندارد.

16. شما موظف هستید پیش از برگزاری وبینار از کیفیت اینترنت، صدا و تصویر سخنران جهت برگزاری وبینار اطمینان حاصل کنید تا وبینار شما با کیفیت مناسبی برگزار شود. در صورتی که وبینار شما با کیفیت نامناسبی برگزار شود شما موظف به برگزاری مجدد وبینار هستید.

17. در زمان تعریف سرفصل ها، توضیحات وبینار و مدت زمان وبینار دقت کافی داشته باشید زیرا محتوایی که در وبینار ارائه می دهید بایستی سرفصل ها و محتوای ذکر شده را پوشش دهد و همچنین وبینار در مدت زمان تعیین شده برگزار شود در غیر اینصورت هزینه پرداختی ثبت نام کنندگان به آن ها عودت داده خواهد شد.

18. برگزارکننده می تواند بعد از برگزاری وبینار فیلم ضبط شده وبینار خود را به دو صورت متمرکز و غیرمتمرکز به فروش برساند، در حالت متمرکز برگزارکننده متعهد می شود که فیلم وبینار فقط در “کاروپ” فروش می رسید و “کاروپ” هم 70 درصد درآمد حاصل از فروش را به برگزار کننده و 30 درصد هم به عنوان کارمزد اخذ می کند و درحالت غیرمتمرکز برگزارکننده در مکان های دیگری جز “کاروپ” فیلم وبینار را به فروش می رساند و 50 درصد درآمد به برگزارکننده و 50 درصد دیگر به “کاروپ” تعلق دارد.

19. اطلاعات شرکت کنندگان وبینار با میل خود شرکت کننده در اختیار برگزارکنندگان وبینار قرار می گیرد و برگزارکننده متعهد می شود که از اطلاعات کاربران ثبت شده در وبینار خود، سوء استفاده‌هایی مانند ارسال گروهی پیام های تبلیغاتی در تعداد بالا یا ارسال ایمیل اسپم نداشته باشد، “کاروپ” در صورت گزارش کاربران و مشاهده چنین مواردی اجازه اعمال محدودیت‌هایی شامل عدم دسترسی به اطلاعات کاربران وبینار برای برگزارکنندگان مذکور را دارد.

20. برگزارکننده متعد می شود در صورت ثبت وبینار در “کاروپ” اجازه انتقال کاربران ثبت نام شده و برگزاری وبینار در پلتفرهای دیگر یا نرم‌افزارهای دیگری جز زیرساخت‌های ارائه شده “کاروپ” را ندارد، در صورت مشاهده یا گزارش کاربران “کاروپ” مجاز به اعمال محدودیت هایی برای اکانت برگزارکننده است

21. “کاروپ” جهت افزایش فروش ویدئوی وبینارهای شما ممکن است کمپین‌های ویژه برگزار کند که در این صورت، درصد کارمزد “کاروپ” از فروش ویدئو در مدت زمان کمپین 50 درصد خواهد بود.

22. “کاروپ” برای افزایش ثبت‌نامی‌های وبینارهای غیر رایگان اقدام به تبلیغات در کانالهای مختلف بازاریابی می‌نماید، با توجه به صرف هزینه برای هر یک از این کانال ها، “کاروپ” بابت هر ثبت‌نامی از این روش، 50 درصد مبلغ بلیت را به عنوان کارمزد همکاری در فروش خود محاسبه و دریافت می‌کند. این نوع ثبت‌نامی‌ها با توضیح همکاری در فروش “کاروپ” در بخش شرکت‌کنندگان مشخص است، در حالت معمول مگر با هماهنگی برگزارکننده وبینار مربوطه هیچ تخفیفی بر روی بلیت وبینار اعمال نخواهد شد. اگر برگزارکننده گزینه «همکاری در فروش “کاروپ”» را در زمان ایجاد وبینار انتخاب کند، این امکان برای او فعال می شود. انجام تبلیغ وبینار در هر کانال بازاریابی بنا به صلاحدید “کاروپ” انجام می پذیرد و ممکن است یک وبینار در همه کانال ها تبلیغ نشود.

23. “کاروپ” برای کمک به فروش بیشتر ویدئوها می تواند تخفیف هایی را بر روی آنها لحاظ کند، همچنین در شرایط خاص همچون کمپین‌های کلی سایت، لزوما هماهنگی با برگزارکننده انجام نمی‌پذیرد.

24. برگزارکننده ی وبینار حق سوء استفاده از اطلاعات ثبت نام کنندگان در وبینار را ندارد.

25. در وبینارهایی که بصورت عمومی در سایت منتشر می‌شوند، می‌بایست ثبت‌نام به‌صورت متمرکز در “کاروپ” انجام شوند، بر این اساس امکان ثبت‌نام و تعریف رویداد مشابه در سایت‌های دیگر وجود ندارد مگر از طریق کدی که در منوی مدیریت وبینار آورده شده است.

26. در وبینارهایی که بصورت عمومی در سایت منتشر نمی شوند و بصورت خصوصی ایجاد شده‌اند امکان ثبت‌نام و ایپورت اسامی خارج از سایت براساس فرمت و شرایط تعیین شده، وجود دارد.

شرایط تعویض تاریخ برگزاری وبینار یا لغو آن در“کاروپ”

1. اگر وبینار شما بنا به دلایلی همچون بیماری، قطعی برق و اینترنت و حوادث غیرمترقبه در روز مقرر و زمان تعیین شده برگزار نشد، شما موظف به تعیین تاریخ و زمان جدید برای برگزاری وبینار هستید و در غیر این صورت هزینه ها به ثبت نام کنندگان عودت داده خواهد شد.

2. در صورتی که برای وبینارتان ثبت نامی داشته باشید اما در روز برگزاری وبینار هیچ شرکت کننده ای حضور نداشته باشد شما موظف به برگزاری وبینار در تاریخ و زمان مقرر هستید و به هیچ عنوان امکان لغو برگزاری وبینار را ندارید در غیر این صورت تمامی مبالغ به ثبت نام کنندگان عودت داده خواهد شد.

3. برگزارکننده فقط یکبار اجازه جا به جایی زمان وبینار خود را دارد و موظف است که خود به تمامی شرکت کننده‌ها حداقل 24 ساعت قبل از برگزاری زمان وبینار اطلاع رسانی کند، در صورتی تخطی در اطلاع رسانی، “کاروپ” مجاز است بنا صلاحدید و تشخیص کمیته ارزیابی خود، بخش یا کل مبلغ دریافت شده از کاربران را به آنها عودت دهد یا اکانت برگزارکننده را دچار محدودیت‌هایی کند.

4. کاربر ثبت‌نام کرده در وبینار شما، مجاز به درخواست عودت وجه خود تحت دو شرط فوق می باشد: حالت اول: حداکثر تا 24 ساعت قبل از وبینار به هر دلیل درخواست عودت وجه دهد. حالت دوم: در صورت تعویق تاریخ برگزاری وبینار، موافق این تعویق نباشد. بر همین اساس، مبلغ فوق بدون اطلاع قبلی برگزارکننده به اعتبار کاربر عودت خواهد یافت.

5. در صورتی که برگزارکننده خواستار لغو وبینار خود است موظف به اطلاع رسانی به همه شرکت کنندگان حداقل 24 ساعت قبل از زمان برگزاری است. در صورت تخطی در اطلاع رسانی، “کاروپ” مجاز است بنا به صلاحدید و تشخیص کمیته ارزیابی خود، بخش یا کل مبلغ دریافت شده از کاربران را به آنها عودت دهد یا اکانت برگزارکننده را دچار محدودیت‌هایی کند.

6. شما به عنوان برگزارکننده وبینار، چنانچه به هر دلیلی حداکثر تا دو بار مجزا، وبینارتان را لغو یا برگزار نکنید، در لیست سیاه “کاروپ” قرار گرفته و دیگر قادر به استفاده از پلتفرم “کاروپ” نخواهید بود.

7. درصورتی که وبینار شما هیچ ثبت‌نامی نداشته باشد هزینه‌های پرداختی همچون نرم‌افزار و پشتیبانی عودت داده می شود اما هزینه بسته های تبلیغاتی و خدمات گرافیکی خریداری شده شما غیرقابل عودت خواهد بود. در غیر اینصورت و با وجود حتی یک نفر ثبت‌نام‌کننده، موظف به برگزاری وبینار هستید و در صورت درخواست لغو کامل وبینار در این شرایط، تنها هزینه پرداختی بابت پشتیبانی به شما عودت داده می‌شود.

8. در صورتی که برگزارکننده قصد تعویض تاریخ وبینار را دارید و اگر پس از یک هفته تاریخ جدید تعیین را مشخص نکند، وبینار به صورت خودکار غیر فعال و هزینه پرداخت شده توسط ثبت نام کنندگان به آنها عودت داده می شود.

9. در صورتی که برگزارکننده قصد لغو وبینار را دارد حتی اگر برای وبینار مورد نظر ثبت نامی داشته باشد باید حداکثر 1 روز قبل از زمان برگزاری وبینار به “کاروپ” و ثبت نام کنندگان اطلاع داده و هزینه پرداخت شده توسط ثبت نام کنندگان را به آنها عودت دهد. البته ما به هیچ عنوان پیشنهاد نمی کنیم وبینارتان را لغو کنید چون حتی اگر یک نفر هم در وبینارتان ثبت نام کرده باشد ممکن است تجربه ناخوشایندی را کسب کند و برای ثبت نام در وبینارهای بعدی شما دچار تردید شود.

شرایط پرداخت مالی به برگزارکننده وبینار در“کاروپ”

1. برگزارکننده برای تسویه حساب باید در پنل کاربری در قسمت شماره حساب های من شماره شبا و تصویرکارت ملی خود را در اختیار “کاروپ” قرار دهد.

2. حساب معرفی شده و تصویر کارت ملی باید برای برگزارکننده بوده و اطلاعات حساب شخص دیگری برای تسویه حساب مورد تایید قرار نمی گیرد.

3. “کاروپ” مبالغ دریافتی بابت فروش بلیط وبینار را تا 72 ساعت کاری(شنبه تا چهارشنبه) پس از دریافت درخواست تسویه حساب از پنل مدیریت وبینار در بخش مالی، پرداخت می کند.

4. برگزارکننده باید برای دریافت فروش مبالغ وبینار و فیلم ضبط شده درخواست خود را به صورت تیکت برای “کاروپ” ارسال کند.

5. “کاروپ” مبالغ دریافتی بابت فروش ویدئوی وبینارها را پس از کسر سهم خود، به صورت ماهیانه بعد از درخواست پرداخت باتوجه به زمانبندی فوق واریز خواهد کرد.

6. برای وبینارهای چند جلسه‌ ای درخواست پرداخت بعد از پایان آخرین جلسه وبینار ممکن است

7. در صورتی که وبینار برگزار شده باشد و بلیط‌ های فروخته شده شامل فیلم ضبط شده‌ی وبینار باشد، برگزارکننده موظف است فیلم ضبط شده را در اختیار “کاروپ” قرار دهد تا در پنل کاربری خریداران قرار گیرد لذا تا زمانی که ویدئوی وبینار را به “کاروپ” ارسال نکند مبالغ دریافتی بابت فروش بلیت‌ها به حساب ایشان واریز نخواهد شد .

جهت اطلاع شرکت کنندگان رویدادها و وبینارها

*** برای عضویت در وبسایت “کاروپ” و ثبت نام در رویداد یا وبینار لطفا کلیه قوانین و مقررات را به‌ دقت مطالعه بفرماييد. ***

قوانین و مقررات عمومی در وبسایت “کاروپ”

1. لطفا در زمان ثبت نام، اطلاعات شخصی خود از جمله نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و شماره موبایل را به درستی وارد کنید زیرا از اطلاعاتی که در زمان ثبت نام وارد می‌کنید برای تعریف نام کاربری‌تان در وبینار استفاده می شود. در صورتی که مشخصات خود را اشتباه نوشته باشید “کاروپ” حضور بدونِ مشکلِ شما در وبینار را تضمین نمی کند.

2. شما مسئول این هستید که نام کاربری و رمز ورود خود را محرمانه نگه دارید.

3. شما مجاز نیستید که نام کاربری و رمز ورود خود را در اختیار شخص دیگری قرار دهید، و یا به کسی اجازه دهید که به حساب کاربری شما و ویدئوها یا وبینارهای خریداری‌شده دسترسی پیدا کند. تکثیر و انتشار ویدئوها یا وبینارهای خریداری‌شده مجاز نمی باشد و شما مسئول تمام استفاده‌ای هستید که از وبسایت و وبینار و ویدئوهای خریداری‌شده در ارتباط با حساب شما و نام کاربری و رمز ورود شما انجام می‌گیرد. همچنین مسئولیت صحت اطلاعاتی که در حساب خود وارد می‌کنید، تماما با خود شما است.

4. مجموعه “کاروپ” تمام تلاش خود را انجام می دهد تا شما بتوانید به وبینارها و ویدئوهای خریداری شده خود حداقل 2 سال بعد دسترسی داشته باشید. در هر صورت، “کاروپ” می تواند بنا به صلاحدید و تشخیص کمیته ارزیابی خود محتوای خریداری‌شده را حذف نماید، مثلا اگر مدرس وبینار دیگر قصد فروش ویدئوی وبینار را نداشته باشد و یا بنا به دلایل قانونی یا کاری ممکن است جلسات ضبط شده در آرشیو حذف شود.

5. اگر تراکنش پرداخت هزینه توسط درگاه های بانکی یا بانک های صادرکننده کارت برگشت بخورد، یا دچار مشکلی شود و یا بنا به دلایلی هزینه شما عودت داده شود، “کاروپ” دسترسی شما به ویدئوهای خریداری‌شده را معلق خواهد کرد.

6. بعد از ثبت نام در وبسایت، ایمیل شما برای اطلاع رسانی وبینارهای آتی و یا خبرهای ویژه مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

داشتن حساب کاربری در وبسایت “کاروپ”

1. ممکن است تعدادی از وبینارهایی که در وب سایت “کاروپ” قرار دارد توسط اساتید و موسسات آموزشی برگزار شود که در صفحه مربوط به توضیحات وبینار در تب «برگزارکننده» مشخصات برگزارکننده نوشته می شود. کلیه حقوق مادی و معنوی این وبینارها برای برگزارکننده محفوظ بوده و در این نوع وبینارها “کاروپ” تنها بعنوان پلتفرم معرفی، اطلاع رسانی، اجرا و برگزاری ایفای نقش کرده و هیچگونه ادعا و تاییدی بر محتوای وبینارهای فوق ندارد و “کاروپ” در قبال محتوا و مطالبی که در وبینار منتشر می شود هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

2. اطلاعات تماس شما همچون آدرس ایمیل و شماره موبایل در اختیار برگزارکننده قرار می گیرد، در صورتی که با در اختیار قرار دادن این اطلاعات یا بخشی از آن مخالف هستید می توانید در "پنل کاربری" بخش "ویرایش پروفایل من" براساس تنظیمات حریم شخصی اطلاعات خود را براساس درخواست خود تنظیم کنید اما در صورتی که برگزارکننده با دسترسی به اطلاعات تماس شما اقدام به ارسال پیام‌های غیرمرتبط می کند، حتما این مورد را از طریق بخش گزارش دادن هر وبینار یا تیکت‌های سایت با پشتیبان “کاروپ” در میان بگذارید تا در اولین فرصت با برگزارکننده مربوطه تذکر داده شود.

3. بلافاصله بعد از ثبت نام در وبسایت و در هر وبینار یک پیامک که شامل مشخصات ورود به پروفایل در وبسایت “کاروپ” و یا ثبت نام شما در رویداد موردنظر می باشد به شماره تلفنی که در زمان ثبت نام وارد کرده اید ارسال می شود. حتما این پیامک را داشته نمایید تا در صورت نیاز برای ورود به وبینار با مشکلی مواجه نشوید.

4. تمامی وبینارهایی که در سایت “کاروپ” در دسترس کاربران قرار داده شده اند در صورتی که بعد از برگزاری وبینار برگزارکننده قصد ارائه فیلم ضبط شده آن را برای شرکت کنندگان خود را داشته باشد قبل از خرید در کنار گزینه "خرید بلیط" مشخص شده اند. “کاروپ” برای ایجاد دسترسی راحت تر برای تمامی وبینارهایی که با نرم‌افزار ادوبی‌کانکت برگزار می شوند تا 30 روز بعد، بازپخش آنلاین (مشاهده جلسات ضبط شده) و غیرقابل دانلود در نظر گرفته است ولی نسبت به بازپخش وبینارها و یا بلیط هایی که ویدئوی ضبط شده ندارند هیچ مسولیتی نداشته و شرکت کنندگان برای وبینار موردنظر از ابتدای هر جلسه موظف به حضور در زمان وبینار هستند.

5. اگر یک شرکت کننده در وبینار ویژه ای (پولی) که برگزار کننده آن “کاروپ” است، ثبت نام کند ویدئوی وبینار پس از برگزاری در پنل کاربری شرکت کنندگان قرار خواهد گرفت و ویدئوی وبینار تا ۱۴ روز پس از قرارگیری در پنل کاربری، می توانید ویدئو فوق را به صورت آنلاین و غیر قابل دانلود، مشاهده نمایید. فایل ارائه وبینار نیز در صورت تایید مدرس وبینار به صورت PDF برای دانلود، در پنل کاربری شرکت کنندگان آن دوره قرار داده خواهد شد.

6. اگر در وبیناری خصوصی ثبت نام کنید که برگزار کننده آن “کاروپ” نباشد مسئولیت تهیه ویدئوی وبینار و قرار دادن آن در پنل کاربری تان بر عهده برگزارکننده می باشد و ممکن است مدت زمان آماده سازی ویدئوی وبینار پس از برگزاری بیش از 20 روز به طول انجامد.

7. ویدئوی برخی از وبینارهای برگزار شده ممکن است بنا بر تصمیم برگزارکننده وبینار در سایت “کاروپ” قرار نگیرد و تنها برای شرکت کننده ارسال گردد.

8. همیشه ویدئوی وبینارهای ویژه (پولی) پس از برگزاری وبینار در پنل کاربری شما قرار خواهد گرفت حتی اگر در زمان برگزاری وبینار حضور نداشته باشید. چنانچه تصمیم بر آن باشد که ویدئوی وبیناری بعد از برگزاری در اختیار شما قرار نگیرد حتما در توضیحات مربوط به آن وبینار ذکر خواهد شد. پس به صورت پیش فرض حتما ویدئوی وبینارهای ویژه در پنل کاربری شرکت کنندگان قرار داده خواهد شد مگر آنکه در صفحه توضیحات وبینار مربوطه ذکر شود.

9. فایل ویدئویی جلسات برگزار شده برای هر وبینار، پس از ویرایش، در پنل کاربری شرکت کننده قرار می گیرد. ویرایش ویدئوی وبینار به این صورت است که نام و مشخصات شرکت کنندگان و چت ها و نوشته های آن ها در محیط وبینار تار می شود. دلیل این امر این است که مشخصات کاربران حاضر در وبینار حفظ شود.

10. “کاروپ” پلتفرم برگزاری وبینار است و درآمد حاصل از وبینار مگر در شرایط همکاری در فروش تماما متعلق به برگزارکننده می باشد؛ به همین منظور هر شرکت‌کننده در وبینار مجاز به درخواست عودت و لغو ثبت نام خود تا 24 ساعت بعد از پایان اولین جلسه در وبینارهای چند‌جلسه‌ای است، “کاروپ” تمامی درخواست‌های عودت را براساس شرایط عمومی عودت را بررسی می کند و درصورت برخورداری از شرایط لازم وجه را عودت می کند. بنابراین بعد از گذشت 24 ساعت، عودت وجه از مسئولیت “کاروپ” خارج است.

11. اگر بنا به دلایل مختلفی همچون بروز اتفافات غیرمترقبه، تاریخ برگزاری وبینار تغییر پیدا کرد و شرکت کننده تمایل نداشته باشد در تاریخ جدید اعلام شده در وبینار حضور پیدا کند می تواند درخواست عودت وجه وبینار بدهد. نحوه عودت وجه در بخش شرایط عودت وجه توضیح داده شده است.

12. امکان دانلود ویدئوی وبینارهایی که به صورت رایگان برگزار می شوند بنابر تصمیم و صلاحدید “کاروپ” مشخص می شود. برای مثال ممکن است امکان دانلود ویدئوی وبینار رایگان تنها برای اشخاصی که در وبینار حضور داشتند فراهم شود و یا برای هیچ کس ویدئوی وبینار قابل دریافت نباشد. لذا در صورتی که قرار بر ارسال ویدئوی وبینار باشد حتما در توضیحات وبینار مربوطه ذکر خواهد شد.

13. در صورت رضایت مدرس وبینار فایل ارائه وبینارهایی که به صورت رایگان برگزار می شوند برای کاربرانی که در وبینار ثبت نام کرده و در زمان برگزاری در وبینار حضور داشته اند در انتهای وبینار، بصورت رایگان در اختیار شرکت کنندگان قرار داده خواهد شد.

14. اگر بنا به دلایل مختلفی همچون بروز اتفافات غیرمترقبه وبینار با تاخیر آغاز شود حتما مدت زمانی که برای وبینار در نظر گرفته شده بود اعمال می شود و زمان تاخیر را به هیچ وجه در مدت وبینار محاسبه نخواهد شد و وبینار باتاخیر تمام خواهد شد و مدت زمان وبینار، از هر زمانی که وبینار آغاز شده باشد محاسبه خواهد شد. برای مثال اگر وبینار 2 ساعته ای که می بایست ساعت 19 آغاز می شد با تاخیر نیم ساعته برگزار شود وبینار تا ساعت 21:30 ادامه خواهد داشت.

15. در صورتی که بدلیل عدم مطالعه راهنمای حضور در وبینار که هم در وبسایت قرار دارد، عدم نصب نرم افزار وبینار یا سرعت نامناسب اینترنت، موفق به حضور در وبینار نشوید و یا به راهنمایی های پشتیبان وبینار عمل نکنید این عدم حضور در وبینار متوجه شما خواهد بود و وب سایت “کاروپ” هیچ گونه مسئولیتی در قبال این گونه موارد نخواهد داشت. زیرا “کاروپ” با تهیه راهنمای حضور در وبینار و بخش پرسش و پاسخ های متداول و تخصیص یک پشتیبان به وبینار و پس از ثبت نام تمام سعی خود را بکار گرفته تا فرایند حضور در وبینار را برای شرکت کنندگان گرامی تسهیل نماید.

خرید فایل های ویدئویی وبینارها در “کاروپ”

1. ویدئوی وبینارهای خریداری شده تا ۱۴ روز پس از خرید در پنل کاربری کاربران و در بخش «ویدئوهای من» قابل مشاهده و دانلود هستند و تا قبل از 20 روز کاری ویدئوی وبینار را به صورت آنلاین می توانید مشاهده کنید.

2. پرداخت برای ویدئوی خریداری‌شده از طریق صفحه اختصاصی هر وبینار انجام می‌گیرد. تمام قیمت‌ها به تومان و یورو می‌باشد.

3. هزینه های پرداختی کاربران در ازای دریافت ویدئوی وبینار می باشد و لزوما فایل ارائه PDF وبینارهایی که ویدئوی آن خریداری شده در اختیار کاربران قرار داده نخواهد شد.

::: تجربه مهم است :::
**********************
تیم طراحی و اجرایی کاروپ با تجربه اجرای بیش از 800 رویداد داخلی و بین المللی در زمينه هاي برگزاري رويدادهاي مختلف، آماده ارائه مشاوره برای برگزاری و اجراي هر چه بهتر رویداد شما می باشد.
در حال حاضر تیم اجرایی مجرب و متخصص کاروپ این قابلیت را دارد تا در برگزاری كليه وبينارها، رویداد ها، دوره های تخصصی، کارگاههای آموزشی، همایش ها، سمینارها، نشست ها، گردهمایی ها و نمایشگاه های ملي و بین المللی همراه شما باشد.
**********************************
برگزاری یک رویداد حرفه‌ای آسان نیست، کاروپ اين آمادگي را داراست تا مشکلات عدیده برگزارکنندگان را حل نموده و با ارایه راه حل هاي اتوماتیک، سريع و سيستمي امور را تسریع و تسهیل بخشد. مجموعه كاروپ، از مرحله ایده و شروع رویداد شما تا پس از برگزاری آن رویداد با خدمات و سرویس های مختلف در کنار شما بوده تا بهترین تجربه برگزاري يك رويداد به مخاطبان شما ارائه شود.
**********************************
شايان ذكر است سيستم"کاروپ" یکی از قویترین و کاملترین سیستم هاي مدیریت محتوای آنلاین است که در سامانه برگزاري رويداد آن به راحتي هم می توانید يك رویداد را برگزار كنيد و هم اينكه در ساير رویدادها شرکت نماييد. اين پلتفرم تمام نیازمندیهای لازم برای برگزاری یک رویداد حضوری و يا غیرحضوری را در اختیار شما قرار مي دهد تا با خیالی راحت و آسوده به انجام امور خود بپردازید. ضمناً می توانید با بسته های اطلاع رسانی، تبلیغاتی و بازاريابي ويژه و کاملا تخصصی برگزاری رویداد کاملا متفاوت و موفق تري را داشته باشید!
**********************************
"کاروپ" (کارگروه اثرگذار رونق و پرورش کسب و کار، مهارت و خلاقیت)
::: مرجع برگزاري وبينارها و رويدادها :::